W meczu na szczycie 20. kolejki piłkarskiej A-klasy, UKS Orlik-Pogoń Blachownia pokonał w Czarnym Lesie tamtejszy Płomień 1:0 i wciąż zajmuje trzecie miejsce w tabeli rozgrywek.
wyniki 20. kolejki:
Sparta Nowa Wieś - Orzeł Kiedrzyn 2:5
Błękitni Libidza - Start Soborzyce 2:5
Sokół Wreczyca Wielka - Oksza Łobodno 2:1
Płomień Czarny Las - UKS Orlik-Pogoń Blachownia 0:1
Znicz Kłobuck - Junior Szarlejka 2:0
Grom Cykarzew - Naprzód Ostrowy 4:1
tabela:
1. ORZEŁ KIEDRZYN 20 53 17 2 1 80:13
2. SOKÓŁ WRĘCZYCA 20 39 12 3 5 47:25
3. ORLIK-POGOŃ BLACHOWNIA 20 39 12 3 5 31:23
4. ZNICZ KŁOBUCK 20 38 12 2 6 50:27
5. PŁOMIEŃ CZARNY LAS 20 35 11 2 7 69:40
6. NAPRZÓD OSTROWY 20 31 10 1 9 44:51
7. OKSZA ŁOBODNO 20 29 9 2 9 42:41
8. JUNIOR SZARLEJKA 20 27 8 3 9 32:37
9. BŁĘKITNI LIBIDZA 20 21 6 3 11 41:51
10. GROM CYKARZEW 20 13 4 1 15 35:82
11. START SOBORZYCE 20 13 4 1 15 39:82
12. SPARTA NOWA WIEŚ 20 9 2 3 15 26:64


hhehe klasycznie jak orlik wygrywa to juz hejterzy nie komentuja
Orlik na mistrza Polski!
Orlik jak Arsenal,można powiedzieć,że to podobna klasa. Brawo!