Na nieco ponad miesiąc przed wyborami na burmistrza Blachowni, Burmistrz Sylwia Szymańska ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Konopnickiej w Blachowni. Szymańska chce doprowadzić do zmiany skonfliktowanego z nią dyrektora Andrzeja Guły.
O tym mówi się od kilku miesięcy. Szymańska chciałaby "wsadzić" na to stanowisko Olgę Kasprzak, która zaliczana jest do jej najbliższych współpracowników i nielicznych pracowników urzędu, którzy ją popierają. Plan mogą popsuć kłopoty zdrowotne Kasprzak, która przebywa na zwolnieniu lekarskim.
Szymańska Guły może nie lubić, co nie zmienia faktu, że Andrzej Guła jest dobrym i lubianym przez rodziców oraz nauczycieli dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Konopnickiej w Blachowni.
Mam nadzieję, że członkowie komisji, która będzie wybierać nowego dyrektora, nie pozwolą Szymańskiej na wprowadzenie jej planu.
Murem za Andrzej Gułą!
PAWEŁ GĄSIORSKI



Nie rozumiem tego że burmistrz chce zmienić dyrektora.Co na to rada rodziców przecież mają coś do powiedzenia.Rada rodziców powinna interweniować pisać pismo do burmistrz z podpisami rady bo to przedstawiciele rodziców. Nie wyrażamy zgody na zmiany z uzasadnieniem dlaczego.Tym bardziej że to tuż przed wyborami i nie wiadomo kto w nastenej kadencji będzie burmistrzem.
bo będzie nowy burmistrz stąd takie ruchy
Nie rozumiesz, bo dałeś się zmanipulować.
Skończyła się kadencja pana Guły i UMiG ma obowiązek ogłosić konkurs na to stanowisko.
Nikt panu Gule nie zabrania wzięcia w nim udziału. Nikt mu też nie zabroni złożyć odwołania, jeśli uzna, że komisja konkursowa działała nierzetelnie albo warunki konkursu “ustawione” pod kogoś.
Może i Szymańska chce to, czy tamto, może nawet jest jakoś dogadana z komisją.
A może to tylko urojenia autora.
Nawiasem mówiąc dla mnie osoba bez wieloletniej pracy pedagogicznej z dziećmi nawet nie powinna być brana od uwagę. ;)
I jeszcze jedno – to, że pan A. Guła jest dobrym i lubianym dyrektorem nie znaczy, że nie pojawi się jeszcze lepszy/a kandydat/ka i spowoduje dalszy rozwój i podniesienie poziomu szkoły.
tylko burmistrzowa.
Oby nie została burmistrzem na kolejną kadencję. A co do Dyrektora to też nie chcę zmiany na innego tym bardziej z polecenia Szymańskiej. Kogo poleca. Jakie ma plany wobec szkoły. Co to za kobieta. Jaką ma praktykę. Moim zdaniem żadną to tylko koleżanka i na koniec trzeba kogoś obsadzić swoim. Same kkumotersteo gdzie się nie spojrzy.
piszcie do mnie. mam was tam gdzie burmistrzowa.
czuć zbliżający się koniec naszej wielebnej i dlatego są podejmowane bardzo dziwne kroki . trzeba się teraz odwdzięczyć prawda ?
Niech się zacznie lepiej pakować a nie wymyślać kolejne durnoty
taki jesteś pewien a ja nie że odejdzie
jest jeszcze tyle spraw do spiepszenia że wybierzmy burmistrzowa na kolejną kadencję.
ta Olga to jest wstretne babsko, wynoszące się, ulubienica Sylwki. Won z tą cisianką, nikt ja do pracy nie chciał, to u nas chce rządzić
Olga zawsze zazdrościła kasy dyrektorowi, bo chciała tyle zarabiać co on. Kara ją spotkała, bo teraz po pracy chyba nawet przy Sylwi. Na rentę, a nie zabierać pracę komuś
Sylwka zabieraj czekoladki i pakuj walizę!!
Tylko teraz wybierzcie faceta bo następna baba rozwali Blachownie w jeden rok.A jak nie to lepszy stary “wrog”niz byle jaka nowa miotła.Dax jeszcze jedna szansę
Po kolejnej kadencji Sylwka ważyłaby ponad 200 kilo!! Wybory są szkodliwe dla jej zdrowia!! buhahahaha
burmistrzowa na retuszowany zdjęciu wyborczym wygląda jak nastolatka. co to technika nie potrafi zdziałać . nasze celebrytki kozidrak rodowicz z okładek czasopism mogłyby iść do przedszkola tak jak nasza .
To nie tusza świadczy o człowieku ta chuda może być gorsza od tej gubej czy grubego
I kochanka zostanie sama
Swojak a Renata to nie wyretuszowana.Badz obiektywny. Wszyscy Cała trójka wyretuszowana.