Przez ostatnie trzy dni trwał sondaż wyborczy na Burmistrza Blachowni, w którym oddaliście 572. głosy. Sondaż był przeprowadzony zaraz po Dniach Blachowni, kiedy to poparcie Burmistrza powinno znacznie wzrosnąć. W sondażu uwzględniłem czworo realnych kandydatów. Gdyby wybory odbyły się w tym tygodniu, mielibyśmy drugą turę. W pierwszej zdecydowanie wygrałby Cezary Osiński, zdobywając 44,33 proc. wszystkich głosów. Na drugim miejscu z miejscem w drugiej turze uplasowała się obecna Burmistrz - Sylwia Szymańska z 31,41 proc. poparciem. To z pewnością efekt udanych Dni Blachowni, ale ludzie szybko o tym zapomną.
Trzecie miejsce zajęłaby Edyta Mandryk - 15,11 proc. poparcia. A szans na fotel Burmistrza nie ma zupełnie kandydat Koalicji Obywatelskiej - Marcin Biernat z Częstochowy z 9,15 proc. poparciem.
Sondaż pokazał jedno. Będziemy mieć nowego Burmistrza. A wybory już za niecale pięć miesięcy.



Tendencja jest jak najbardziej prawidłowa. Powodzenia panie Cezary i mam nadzieję, że wygrał pan w pierwszej turze.
To tylko sondaż klikających w necie ….
Nie uwzględnia innych możliwych kandydatów …
Pokazuje jedynie pewną tendencje odrzucenia rządów Szymańskiej ….
Rzeczywiste głosy mogą ułożyć się zupełnie inaczej …..
Żeby sondaż był choć w miarę wiarygodny rzeczywiście powinna być piąta możliwość : „ nikt z powyższych „ – ewentualnie – „ inny kandydat „
Ja jeszcze dodałabym – nie jestem zdecydowany/na
Zgadzam się że sondaż pokazał jedno – będziemy mieć nowego burmistrza.
Tylko 30 procent dla obecnie rządzącej to wyraz tego że ludzie nie chcą już Szymańskiej.
Koniec z aferami i skandalami
Nareszcie burmistrz z jajami!!
burmistrz z jajami, w pierwszej chwili pomyślałem że chodzi o “redaktora” ale nie…….przecież on…..wiadomo…..nie będzie startował…..hiiii pdzr dla myślących !!!!!
Hurra Osiński za sprawą redaktora Gąsiąrskiego już prawie burmistrzem !
Ze co ? Że prawie robi sporą różnicę ?
Że co ? Że nie znamy faktycznych dokonań ani programu kandydata ?
Że co ? Że bojąc się odpowiedzialności i poważnej funkcji zrezygnował z przewodniczenia komisji rewizyjnej ?
Że co ? Po co wybory jak można głosować na tej stronie ?
Za to
Jest fajnie i wesoło
Buhahaha zazdrośnicy od Sylwki!!
Buhahaha namaszczony niedoszły buhahaha cyrk buhahahaha
Z jajami ???? Ha, ha, ha
Czegoś tu nie rozumiem.
W sondzie kandydatów na burmistrza rzekomo wygrywa radny Osiński a teraz patrzę na ocenę radnych i w tym zestawieniu w chwili obecnej jest notowany jako przedostatni, gorzej nawet od burmistrz Szymańskiej czy nawet radnego Kułakowskiego.
Jak to możliwe ?
Albo cuda w jednej sondzie albo cuda w drugiej ?
Heniek przecież jak się okazuje to ten sondaż i cały ten blog to jest pic na wodę fotomontaż hahaha a sondaż radnych ii burmistrza to myślisz że jest wiarygodny hahaha a Gąsiorski to kim jest??????????? tylko w niektórych przypadkach jest prawdomówny,tam gdzie są ksero dojumentów;- a reszta brednie i chora wyobraźnia tego człowieka. Nie bierzcie Państwo tego w ogóle pod uwagę. Pozdrawiam
A ty co nagle w odwrocie?? Głupi czy podróba??
Ponad 30% dla S. Szymańskiej na stronie, gdzie jej zwolenników raczej jak na lekarstwo?? Daje do myślenia
były zmobilizowane wszystkie miotły i co? przegrała
Gdzie mój obraźliwy komentarz ? Tylko Szymanską można ?
Też uważam że Biernat nie ma szans w Blachowni żadnych, ten kto wymyślił jego kandydaturę nie rozumie Blachowniaków. Dla mnie platforma obywatelska jest niezjadliwa!!!!!!!!
Ja bym chciał żeby Cezary był Burmistrzem. Tyle że nic mi nie wiadomo żeby nim chciał być. Ale z przedstawionych kandydatów, jego bym widział na tym stanowisku. Z całą pewnością jest UCZCIWY !!!! Na pewno nie jest farbowanym lisem i sprzedajnym. Ma swoje zdanie i się jego trzyma. Woli ustąpić niż brać udział w chryjach lub zmoczyć dupę za czyjeś przekręty. Nie potrafi kłamać. Nie jest “resortowym dzieckiem” Na wszystko co ma, ciężko zapracował !!! Potrafi słuchać ludzi, chętnie dyskutuje. Choć kiedyś mnie wkurzył ale nie zawsze jest wigilia.
Startuj Czarek !!! Uratuj tą dziurę!!! Zrób porządek w urzędzie !!!