Zakończyły się prace remontowe na odcinku drogi wojewódzkiej nr 492 w Blachowni. Na długości 1300 metrów, drogowcy wymienili nakładkę asfaltową. Nową drogą, od DK46 w kierunku skrętu na Cisie, jeździ się bardzo przyjemnie.
Prace zostały wykonane na zlecenie Wojewódzkiego Zarządu Dróg w Katowicach.



Sylwka dziękujemy!!
Burmistrz Blachowni nie ma z tym nic wspólnego, bo to droga wojewódzka.
Brawo PANI Burmistrz!!!
Gdzie nie spojrzeć, to wszędzie coś się w gminie robi.Brawo pani burmistrz.
Szkoda ze chodzi się jak po bagnie.
Zrób porządek w obejściu, to nie będziesz miała bagna.
Mam porządek ale pobocze to jedno wielkie bagno, do przystanku nie ma jak dojść a droga ruchliwa. Nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj i lepiej posmaruj swoją maścią bo ewidentnie potrzebujesz