649 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego, w tym 59. na Burmistrza Blachowni. Najlepszym radnym w ubiegłym tygodniu został Cezary Osiński, najsłabszym Marek Kułakowski.
Głosować możecie TUTAJ.
Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.
Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Blachowni. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.


Artykuł wprowadza w błąd. Wykresy pod każdym z radnych wyraźnie wskazują,że Pan Kułakowski nie był najsłabszy.
Przecież w niedzielę wieczorem najgorsza była jeszcze Matuszewska! O co tu chodzi?
Ja też widziałem! Ciekawe jest,że jeszcze w weekend,aż do wczorajszego późnego wieczora najgorsza była Matuszewska,a dziś rano znów czytam o Kułakowskim…
jeżeli ktoś cyklicznie oceniany jest jako najgorszy radny można nazywać go jako największym i najgorszym szkodnikiem gminy ?
A ci znowu swoje. :)
Zresztą organizator zabawy też. ;)
Jak widzicie (o ile widzicie lub widzieć chcecie), zabawa kończy się o 23.59 w niedzielę. Niedziela była wczoraj. A od kiedy wiszą wyniki? ;)
Już było tłumaczone przez organizatora, że to jest sprawozdanie za poprzedni tydzień, a nie bieżący. Czyli obejmujący głosy od 23 do 28 maja.
Za okres 29 maj – 4 czerwiec wyniki pojawią się zapewne 11 czerwca po południu.
I tu ponowna prośba do organizatora, którego działań w tym przypadku nie rozumiem…
Co stoi na przeszkodzie, aby wyniki za poprzedni tydzień podawać w środku następnego tygodnia? Nikomu nic się nie pomyli, nie będzie uwag wynikających z braku zrozumienia zasad.
Co stoi na przeszkodzie, aby w informacji jednoznacznie opisać tydzień, którego opublikowane wyniki dotyczą?
To przecież już kolejna “akcja” niedowiarków i każda następna po prostu obniża … no cóż, duże słowo, ale niech będzie … prestiż konkursu. A tym samym u pewnej grupy osób kumuluje i rozszerza zdanie, że to manipulacja pana Gąsiorskiego, a nie jakieś głosowanie. ;)
Zabawa zabawą, ale porządek powinien być. Całkiem nie pojmuję, po co działać na własną szkodę. ;)
odkąd tutaj wchodzę to te wyniki zawsze pokazywały się w niedzielę w czym problem?
A moim zdaniem chodzi tylko o to,żeby wygrywał Osiński,a najgors na przemian byli Kułakowski z Szymańską. Tyle w temacie. Makarrrą…
przecież możesz dawać mu same dobre oceny, to twój wybór. Dla mnie ten kułakowski to największe zło dla naszej gminy
Wygląda na to że Kułakowski stracił u ludzi szacunek i poważanie – w większości jest najgorszym radnym w głosowaniu
Nie do końca,niewątpliwym plusem jest u niego elegancja,dbałość o styl,dobra prezencja. Ludzie zmieniają o nim zdanie.
Buhahahaha burak zawsze będzie burakiem!!
Dlaczego Pan Osiński jest znowu najlepszy skoro Pan Rogut zdobył większą liczbę dobrych głosów ?
Może z tego powodu, o którym pisałem powyżej? Przeczytałaś? Zrozumiałaś?
A może masz jakiś dowód, że 28 maja o godzinie 23.59 pan Rogut był na czele?