Gmina Blachownia – Informacje | Wiadomości | Wydarzenia
GminaBlachownia.pl
  • Wiadomości
    • Lokalne
    • Regionalne
  • Kultura i rozrywka
    • Biblioteka
    • Miejski Dom Kultury
    • Muzyka
    • rozrywka
  • Sport i rekreacja
    • Piłka nożna
    • Tenis Stołowy
    • Siatkówka
    • Biegi
    • Rekreacja
    • Badminton
    • Taniec
    • Żeglarstwo
  • Sołectwa
    • Cisie
    • Konradów
    • Łojki
    • Nowa Gorzelnia
    • Stara Gorzelnia
    • Wyrazów
  • Wydarzenia
  • Galerie
  • Oceń radnych
Gmina Blachownia
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Lokalne
    • Regionalne
  • Kultura i rozrywka
    • Biblioteka
    • Miejski Dom Kultury
    • Muzyka
    • Rozrywka
  • Sołectwa
    • Cisie
    • Konradów
    • Łojki
    • Nowa Gorzelnia
    • Stara Gorzelnia
    • Wyrazów
  • Sport i rekreacja
    • Piłka nożna
    • Tenis Stołowy
    • Siatkówka
    • Biegi
    • Rekreacja
    • Badminton
    • Sporty walki
    • Taniec
    • Żeglarstwo
  • Wydarzenia
  • Ogłoszenia UM
  • Galerie
  • Oceń radnych
  • Polityka prywatności
  • Gmina Blachownia
  • Wiadomości
  • Lokalne
Pożegnalna sesja Marka Kułakowskiego
Dodane przez r - 23 kwietnia 2024 r.
Liczba komentarzy: 32 - dodaj komentarz »
Pożegnalna sesja Marka Kułakowskiego

W poniedziałek, 29 kwietnia odbędzie się ostatnia sesja Rady Miejskiej w Blachowni w tej kadencji. Pożegnamy z funkcją radnych raz na zawsze m.in. Marka Kułakowskiego, Pawła Hreczańskiego, Katarzynę Borycką, Tadeusza Borka czy Małgorzatę Bernat. Będzie to też pożegnalna sesja dla Burmistrz Sylwii Szymańskiej.

Oby więcej takich ludzie w samorządzie w Blachowni już nie było.

Sesja rozpocznie się o godz. 15:00 w remizie OSP w Blachowni.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:
Lokalne
Wiadomości
Poprzedni artykuł Ciężarówka uderzyła w barierki na zjeździe na A1 w Wyrazowie Ciężarówka uderzyła w barierki na zjeździe na A1 w Wyrazowie
Następny artykuł Problemy z budową nadajnika Play na Trzepizurach w Blachowni Problemy z budową nadajnika Play na Trzepizurach w Blachowni

32 odpowiedzi do “Pożegnalna sesja Marka Kułakowskiego”

  1. ronson89 pisze:
    23 kwietnia 2024 o 12:13

    Przegrywać trzeba umieć. Niestety jeszcze radny Marek K. nie potrafi. Takie wypociny jakie pisze na swoim blogu to zwykłe chamstwo i brak ogłady. Obraża ludzi, którzy mają inny pogląd na świat niż on. Poza tym szkoda słów…

    66
    5
    Odpowiedz
  2. Przesada pisze:
    23 kwietnia 2024 o 12:21

    Przykre, że byli tylko jak były wybory! Do tego przesadzili z gazetkami wyborczymi i innymi gadżetami za nasze pieniądze! Mimo że mieli przewagę sponsorowaną to jak widać ludzie odebrali to inaczej! Ja bardzo się cieszę i czekam na basen i MZK.

    40
    3
    Odpowiedz
    • Mama pisze:
      23 kwietnia 2024 o 13:36

      Też czekam na obiecany basen i odbudowę brodzika jak obiecywał p. Osiński.

      20
      5
      Odpowiedz
      • Mark pisze:
        25 kwietnia 2024 o 19:04

        basen dla mnie jest mało realny i ciężki do ogarnięcia ale brodzik tak jak najbardziej pan Osiński powinien się z tej obietnicy wywiązać

        5
        1
        Odpowiedz
        • Mama pisze:
          27 kwietnia 2024 o 15:02

          Poczekamy, zobaczymy co będzie a czego nie będzie

          1
          1
          Odpowiedz
  3. Celka pisze:
    23 kwietnia 2024 o 12:50

    No dopiero teraz Kulakowski pokaże rogi. Będzie pisał krytykowałem jak to brudno jak to liści nie sprzątają niespełniająca obietnic albo za dużo kasy wydawaja. Tak było jak rządzili Ujmowa.Sam nic nie robił tylko bzdety pisał i chwalił się co to nie robią. Teraz odcięty od korytka Oj będzie się działo. Zenujacy jest

    41
    4
    Odpowiedz
    • Dera pisze:
      23 kwietnia 2024 o 13:43

      zastąpi Gąsiorowskiego

      28
      5
      Odpowiedz
  4. Jaki pisze:
    23 kwietnia 2024 o 12:50

    Najgorszy był Kułak i Bernat. Jak teraz będą żyć bez lansowania się. Nagoscili się w górach, wódki popili. Ludzi poniżali.
    Teraz koniec. Nigdy więcej. Powinni się wstydzić chodzić po blaszce.

    48
    3
    Odpowiedz
    • Antygocha pisze:
      23 kwietnia 2024 o 17:11

      Potwierdzam. Najgorsza radna w Europie, a może i na świecie.

      29
      Odpowiedz
  5. 123411 pisze:
    23 kwietnia 2024 o 13:15

    A reszta radnych byli bezradni …. i patrzyli z boku

    24
    1
    Odpowiedz
  6. Wyborca pisze:
    23 kwietnia 2024 o 13:27

    i to jest najważniejsza informacja po wyborach . ten szkodnik już nigdy nie znajdzie sobie miejsca w samorządzie a jego gruba znajoma niech idzie w gastronomie

    49
    2
    Odpowiedz
    • Zadowolona pisze:
      23 kwietnia 2024 o 13:31

      Śmieci same się wyniosły. Ulga. Jaki jest Kułakowski każdy wie. Witamy w nowej rzeczywistości! Serce rośnie!

      29
      3
      Odpowiedz
      • 123 pisze:
        23 kwietnia 2024 o 17:34

        Widocznie nie każdy. Tylko nieznacznie przecież przegrał.
        Z tego wniosek, że dużo osób go poważa, a jego pisanina, “odporna” na komentarze, jest cały czas nośna. Zniszczył Anettę, zniszczył poczucie sprawiedliwości i rozpoznawania prawdy u wielu ludzi.
        No ale wyspowiadał się i sprawa zamknięta. ;)

        17
        4
        Odpowiedz
        • bezinteresowna pisze:
          24 kwietnia 2024 o 08:31

          I właśnie o tą spowiedź chodzi. Stuk puk i grzechów nie ma. Można opluć czy zdradzić, ale co to hipokrytę obchodzi. Chodzi sobie dalej spokojnie z przyklejonym fałszywym uśmieszkiem .

          6
          1
          Odpowiedz
        • Wyborca pisze:
          24 kwietnia 2024 o 14:06

          Dobra zmiana teraz będzie basen upragniony i darmowy jak obiecywano, MPK – hurra !!! Nareszcie ! Dom Kultury w centrum , liceum !! Ograniczone wydatki na administrację – mam nadzieję że nowi radni spełnia obietnice – nie dla diety !!! Pan Osiński najniższe wynagrodzenie, no bo chyba nie pójdzie w ślady Szymańskiej z resztą powinien pół roku za darmo pracować zanim się nauczy !! Wreszcie zamiast Dunajca popłynie miód i mleko Huura Blachownio !!

          6
          13
          Odpowiedz
          • Poprawie pisze:
            24 kwietnia 2024 o 17:59

            wyborca puknij się w głowę zanim coś na piszesz. Chyba ci żal tyle ściska bo przerabales z kretesem albo twoja idolka korytko straciła

            8
            2
            Odpowiedz
          • Kakarotto pisze:
            25 kwietnia 2024 o 18:36

            Jesteś płytki koleżko. Myślisz, że chodzi to o prywatną vendettę na Dunajcu?? Może w jakimś tylko iluzorycznym procencie w odpowiedzi na to, że Donajcowa miała nas głęboko w doopie. Robiła tylko to co jej się podoba bez oglądania się na mieszkańców. Poza tym wiele razy to mówiłem i chętnie powtórzę: śmiem twierdzić, że ta szkodniczka nienawidzi tej miejscowości. A choćby dowodem na to jest to, że po przegranej jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności w ten sam dzień z lamp ulicy Sienkiewicza zniknęły kwiaty. To jest podsumowanie “rzONdów” miłościwie nam panującej. To, ze Dunajcowa ma i miała nas zawsze za idiotów nie znaczy, że nimi jsteśmy. Nie mówię, że i Osiński nie będzie miał nas w doopie i będzie robił to co mu się podoba. To nie jest moja “bejba”, żebym go ubóstwiam. Jak będzie pokroju Dunajdowej to i Jego się wywali. I następnego. I dalej. Do upadłego. Aż do czasu kiedy się w końcu nauczą- to oni są dla nas, a nie my dla nich !!

            6
            Odpowiedz
  7. Mama pisze:
    23 kwietnia 2024 o 13:33

    Punkt 7 skarga na szanowna panią kierownik mopsu brzmi interesująco. Może ktoś w końcu zrobi porządek z tym dziadostwem które jest w naszym mopsie. Panie służbistki, pyskate i jedna mądrzejsza od drugiej. Najlepiej nic od nich nie chcieć

    20
    4
    Odpowiedz
    • Jo pisze:
      23 kwietnia 2024 o 21:07

      Źle skreśliła w niedzielę.

      2
      1
      Odpowiedz
  8. Inka pisze:
    23 kwietnia 2024 o 14:18

    Zło trzeba zwalczać złem. Brik już nigdy nie wróci!!

    21
    2
    Odpowiedz
  9. Kakarotto pisze:
    23 kwietnia 2024 o 17:30

    Tęsknić nie będziemy. Szczególnie jak mam nieprzyjemność od czasu do czasu na własne oczy zobaczyć Kułakowskiego to zbiera się we mnie odruch wymiotny. Borycka?? Kiedyś słyszałem jak z kobietą rozmawiała i mówiła, że ciężko pracuje osobiście. Myślałem, że padnę ze śmiechu ^^

    18
    4
    Odpowiedz
  10. 123 pisze:
    23 kwietnia 2024 o 17:37

    Państwo radni (bezradni), od… cie się już od budżetu. Zostawcie decyzje nowej Radzie Miasta.

    Wpijcie kawę, zróbcie sobie selfiaka i baj, baj.

    14
    3
    Odpowiedz
    • Kakarotto pisze:
      23 kwietnia 2024 o 20:48

      Kawę…… xD Tam hektolitry wódy pójdzie nim pogodzą się z przegraną ;]

      9
      1
      Odpowiedz
      • Ewa pisze:
        25 kwietnia 2024 o 14:54

        No okaże kto więcej wypije ten co wygrał czy ten co przegrał. Spokojnie poczekamy na te wielkie zmiany Czarka z Renatą, Marcinem i Edytą w tle

        6
        2
        Odpowiedz
        • Kakarotto pisze:
          25 kwietnia 2024 o 18:00

          Ewusiu/Eluniu oczywiście, że Pan Osiński wypije też wiele wódy. Wszak bur:):)l po Dunajcu sam się nie wyrówna. A na to zejdzie mu na pewno wiele czasu, więc twoje słowa są jednak prorocze. “Buhahahaha” ;)

          1
          Odpowiedz
        • Kakarotto pisze:
          25 kwietnia 2024 o 18:07

          A tak poza tym jeśli ktoś jest normalnym człowiekiem, a nie psychicznym uzurpatorem to potrafi się dogadać z każdym. Spokojną rozmową, a nie autorytarnym dyktatem i pieniactwem. Taka nauka dla Dunajców ;)

          3
          2
          Odpowiedz
  11. Ostr pisze:
    23 kwietnia 2024 o 19:55

    i nie do zobaczenia Dziękujemy pani Sylwi za nic nie robienie ostrowy pamiętają a radni bezradni do roboty uczciwie zasuwać !

    19
    2
    Odpowiedz
    • Kakarotto pisze:
      23 kwietnia 2024 o 20:49

      Jestem ateistą, ale tu nic innego nie pasuje, jak skwitować Twoje słowa AMEN!! :)

      9
      2
      Odpowiedz
      • Ela pisze:
        25 kwietnia 2024 o 14:51

        Zobaczymy dla kogo Amen. buahahahahaha

        3
        1
        Odpowiedz
        • Kakarotto pisze:
          25 kwietnia 2024 o 17:56

          Eluniu/ Ewusiu PRZEGRALIŚCIE. Czas przyjąć to do wiadomości. Nawet PiSuary zdają się już to przyjąć do wiadomości, więc i wam się to uda “buhahahahahha” ;)

          3
          Odpowiedz
  12. Obserwator pisze:
    24 kwietnia 2024 o 18:35

    Całe szczęście że ten prawdopodobnie psychiczny oszołom Kułakowski odejdzie może znajdzie czas na jakąś terapię. Przeszłość i sierodzywo nie usprawiedliwiają głupoty. Precz

    9
    5
    Odpowiedz
  13. .Lala pisze:
    25 kwietnia 2024 o 20:42

    Wszystkim przydupasom trzęsą się portki ze strachu a te “wielkie Panie” z Mopsu przestaną poniżać ludzi .Może Pan Osiński wprowadzi dyscypline i przeszkolą niby urzędniczki szanować ludzi po ludzku.

    9
    1
    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).
Najnowsze artykuły
  • Play wybuduje nadajnik 5G w dzielnicy Ostrowy
    Lokalne | 12 czerwca 2026 r.
  • Zbliża się sesja absolutoryjna
    Lokalne | 11 czerwca 2026 r.
  • Ostatni moment na wniosek o 800 plus
    Lokalne | 10 czerwca 2026 r.
  • Jura ROK Festiwal w Blachowni
    Rozrywka | 9 czerwca 2026 r.
  • Ponad 143 tys. zł dofinansowanie na Dzienny Dom Seniora w Blachowni
    Lokalne | 8 czerwca 2026 r.
Gmina Blachownia – Informacje | Wiadomości | Wydarzenia
GminaBlachownia.pl to serwis informacyjny, w którym znajdą Państwo najświeższe informacje związane z gminą Blachownia.

Serwis ten jest prywatną inicjatywą i nie jest związany z Urzędem Gminy Blachownia.
  • Strona główna
  • Redakcja
  • Reklama
  • Wiadomości
  • Kultura i rozrywka
  • Ogłoszenia UM
  • Polityka prywatności
RSS
Wszelkie prawa zastrzeżone © GminaBlachownia.pl
TOP