Gmina Blachownia – Informacje | Wiadomości | Wydarzenia
GminaBlachownia.pl
  • Wiadomości
    • Lokalne
    • Regionalne
  • Kultura i rozrywka
    • Biblioteka
    • Miejski Dom Kultury
    • Muzyka
    • rozrywka
  • Sport i rekreacja
    • Piłka nożna
    • Tenis Stołowy
    • Siatkówka
    • Biegi
    • Rekreacja
    • Badminton
    • Taniec
    • Żeglarstwo
  • Sołectwa
    • Cisie
    • Konradów
    • Łojki
    • Nowa Gorzelnia
    • Stara Gorzelnia
    • Wyrazów
  • Wydarzenia
  • Galerie
  • Oceń radnych
Gmina Blachownia
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Lokalne
    • Regionalne
  • Kultura i rozrywka
    • Biblioteka
    • Miejski Dom Kultury
    • Muzyka
    • Rozrywka
  • Sołectwa
    • Cisie
    • Konradów
    • Łojki
    • Nowa Gorzelnia
    • Stara Gorzelnia
    • Wyrazów
  • Sport i rekreacja
    • Piłka nożna
    • Tenis Stołowy
    • Siatkówka
    • Biegi
    • Rekreacja
    • Badminton
    • Sporty walki
    • Taniec
    • Żeglarstwo
  • Wydarzenia
  • Ogłoszenia UM
  • Galerie
  • Oceń radnych
  • Polityka prywatności
  • Gmina Blachownia
  • Wiadomości
  • Lokalne
Przewodniczący Paweł Hreczański zostawił żonę i dzieci i wyprowadził się z Blachowni. Czy straci mandat radnego?
Dodane przez r - 3 stycznia 2020 r.
Liczba komentarzy: 131 - dodaj komentarz »
Przewodniczący Paweł Hreczański zostawił żonę i dzieci i wyprowadził się z Blachowni. Czy straci mandat radnego?
fot. UM Blachownia

Przewodniczący Rady Miejskiej w Blachowni - Paweł Hreczański od kilku miesięcy nie mieszka na terenie gminy Blachownia. Hreczański opuścił żonę i dzieci i przeprowadził się do Częstochowy.

Jak nie ukrywa jego (jeszcze) żona w mediach społecznościowych, Hreczański opuścił ją dla kobiety o imieniu "Sylwia".

Sam Hreczański potwierdził mi, że co najmniej do maja 2020 roku nie będzie mieszkać na terenie naszej gminy. Poinformował mnie również, iż posiada meldunek na terenie Blachowni. Prawo mówi, że miejsce zamieszkania można mieć tylko jedno. A o tym, gdzie się znajduje, decyduje "realizacja podstawowych funkcji życiowych" (wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z 11 października 2017 r. sygn. II OSK 2082/17, LEX nr 2408834). Na ten moment, radny Hreczański nie posiada stałego adresu zamieszkania na terenie gminy Blachownia, co oznacza, że Rada Miejska lub Wojewoda Śląski powinni wszcząć procedurę wygaszenia mu mandatu radnego.

O komentarz do tej sytuacji poprosiłem Biuro Prasowe Wojewody Śląskiego, które na moment pisania tego artykułu, nie przesłało mi jeszcze swojego oficjalnego stanowiska.

Do sprawy z pewnością wrócimy.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:
Lokalne
Wiadomości
Poprzedni artykuł Sylwester Miejski w Blachowni z Burmistrzem i Przewodniczącym Sylwester Miejski w Blachowni z Burmistrzem i Przewodniczącym
Następny artykuł Policja nadal poszukuje 16-letniej Aleksandry Pomorskiej z Blachowni Policja nadal poszukuje 16-letniej Aleksandry Pomorskiej z Blachowni

131 odpowiedzi do “Przewodniczący Paweł Hreczański zostawił żonę i dzieci i wyprowadził się z Blachowni. Czy straci mandat radnego?”

  1. Wyborca pisze:
    3 stycznia 2020 o 10:04

    czy chodzi o sylwie ze zdjęcia ?

    58
    4
    Odpowiedz
    • Janusz Trzepizur pisze:
      3 stycznia 2020 o 10:22

      Tak mówią wszyscy.

      40
      5
      Odpowiedz
      • Felek pisze:
        3 stycznia 2020 o 10:25

        Zaczęliby mówić o sobie i swoich sprawach. Plotkarze………. Są dorośli i mogą robić to co chcą.

        26
        34
        Odpowiedz
        • Janusz Trzepizur pisze:
          3 stycznia 2020 o 10:29

          Chyba zapomniałeś, że dotyczy to dwóch najważniejszych osób w Blachowni.

          55
          7
          Odpowiedz
          • Antek pisze:
            3 stycznia 2020 o 10:50

            I co z tego. Nie widzę różnicy. A ten wpis stoi w sprzeczności Januszu z następnymi więc się określ.

            10
            28
            Odpowiedz
          • Drwal pisze:
            3 stycznia 2020 o 23:51

            Może chodzi o to by szef rady blokował funkcje kontrolne w stosunku do szefa urzędu ?
            A to już trzeba by nazwać po imieniu …….

            21
            1
            Odpowiedz
          • Gosia pisze:
            5 stycznia 2020 o 08:38

            Nawet rozbieranki Jacusia na wyjeździe nic nie dały. Został odrzucony. Wybrała Pawełka. A może trójkącik ???

            16
            1
            Odpowiedz
      • Wyborca pisze:
        3 stycznia 2020 o 10:49

        szok ! to jak oni ? on mały ona wielka …

        39
        4
        Odpowiedz
        • Antek pisze:
          3 stycznia 2020 o 10:51

          A ty głupi.

          14
          17
          Odpowiedz
      • stop obłudzie pisze:
        3 stycznia 2020 o 10:51

        Wielebny nie zgorszony to chyba jest OK

        25
        4
        Odpowiedz
  2. Felek pisze:
    3 stycznia 2020 o 10:19

    Powinien zameldować się w Cisiu. Tam są dobre fluidy. I ludzie tacy dobrzy, szczerzy, przyjaźni.

    32
    11
    Odpowiedz
  3. Janusz Trzepizur pisze:
    3 stycznia 2020 o 10:22

    Też o tym wiele razy słyszałem. Jeżeli to prawda to Paweł powinien złożyć mandat. Pierwsza sprawa, że nie mieszka w Blachowni a druga że sypia z władzą wykonawczą. To nie niemoralne i nieetyczne.

    72
    9
    Odpowiedz
    • Fizyk pisze:
      3 stycznia 2020 o 13:56

      Smrodzisz Janusz jakbyś dawno z nikim nie spał.

      11
      26
      Odpowiedz
    • patryszka121 pisze:
      3 stycznia 2020 o 14:43

      oj tam zaraz sypia… może się ino przytula …

      15
      9
      Odpowiedz
      • isis pisze:
        7 stycznia 2020 o 12:22

        A jest do czego. Kubatura słusznych rozmiarów.

        5
        Odpowiedz
  4. wiechu pisze:
    3 stycznia 2020 o 10:23

    Czyzby zacze spełniac sie przepowiednia Oli, ze w 2020 roku w Blachowni nastaną spory
    Bo z lasów w gminie nowa nienawiść tryśnie
    Będzie pluł jadem Czarnobrody. Jak trzeba byc podlym aby wpierdzialac sie komuś z butami w zycie prywatne co za podly jest autor tego wpisu

    21
    35
    Odpowiedz
    • Felek pisze:
      3 stycznia 2020 o 10:26

      Po raz pierwszy Janusz zgadzam się z tobą.

      22
      6
      Odpowiedz
      • Edi pisze:
        4 stycznia 2020 o 21:15

        Panie Pawle żal mi Pana. Żyje Pan nienawiścią, złością i żalem musi być Pan bardzo nieszczęśliwy. Powinien Pan zastanowić się nad swoim życiem póki jeszcze czas, a nie żyć tragedią innych i czerpać z tego satysfakcję. Krzywdzi Pan wielu ludzi proszę pomyśleć jak czuje się np. żona Pana Pawła, dzieci, rodzice jest Im już wystarczająco wstyd bez Pana nienawiści.

        4
        9
        Odpowiedz
        • stop obłudzie pisze:
          5 stycznia 2020 o 11:11

          Brawo Panie Gąsiorski !!! Dzięki Panu wiemy co się naprawdę w Gminie wyrabia.

          11
          3
          Odpowiedz
  5. Zocha pisze:
    3 stycznia 2020 o 10:23

    Hi hi Pan Hreczański boss ja na miejscu zony byłabym zadowolona cóż Pawełkowi odbiło całkowicie

    46
    5
    Odpowiedz
    • Antek pisze:
      3 stycznia 2020 o 10:28

      Zosiu tobie odbiło. Tak już w życiu jest, że ludzie się rozstają. A przyczyn należy szukać po dwóch stronach. Grażynka bez winy? Wątpię.

      17
      42
      Odpowiedz
      • Zosia pisze:
        3 stycznia 2020 o 16:27

        Może mi odbiło najpierw Tomasz potem Jacus i Rysiu a teraz Pawełek no cóż to jest w końcu urząd nie burdel. Wyborcy maja prawo domagać się odrobiny przyzwoitości nie mówiąc o moralności i ksiądzu też to nie przeszkadza

        44
        4
        Odpowiedz
        • Wiki pisze:
          3 stycznia 2020 o 21:20

          A co na to wymienieni wyżej eks narzeczeni ?
          Niektórzy też żonaci, z niektórymi jeszcze była mężatką, co mówią ?

          20
          4
          Odpowiedz
          • stop obłudzie pisze:
            5 stycznia 2020 o 11:14

            Na szczęście rodziny w porę zareagowały……

            13
            Odpowiedz
        • isis pisze:
          4 stycznia 2020 o 21:06

          Ksiądz nie lepszy. Udaje że nie wie. Będzie kropidłem nap….alał innych co tak zrobią ale władzy nie ruszy obłudnik jeden.

          14
          1
          Odpowiedz
      • Miki pisze:
        3 stycznia 2020 o 20:37

        Antek jest idiota

        4
        7
        Odpowiedz
  6. Renata pisze:
    3 stycznia 2020 o 10:27

    Zgnilizna moralna, rója i porubstwo.

    54
    5
    Odpowiedz
    • Jadzia pisze:
      3 stycznia 2020 o 10:50

      Co was to obchodzi kto z kim sypia. Oczywiście redaktorek jest bez skazy.
      Pilnujcie swojej dupy a nie innych. Ja tez mieszkam w Częstochowie i to kilkadziesiat lat a biore udział w glosowaniu w Blachowni na radnych i nie tylko.
      Czytając jacy podali sa niektórzy mieszkańcy Blachowni wstyd się mi przyznać że również tam mieszkałam

      16
      44
      Odpowiedz
      • Etyk moralista pisze:
        4 stycznia 2020 o 16:40

        Jadzia litości.Głosować w zasadzie możesz gdzie tylko chcesz.Natomiast uczestniczyć w życiu publicznym jako radna/y już niekoniecznie.Poczytaj sobie Kodeks Wyborczy Jadziu.Tam jest wszystko napisane na ten temat.Zapewniam, że to przyniesie Ci tylko pożytek.A sprawy Blachowni zostaw mieszkańcom tej miejscowości.Jeśli cześć mieszkańców, tych wierzących widzi zgniliznę moralną, ma prawo zareagować i piętnować tego typu zachowania..

        17
        4
        Odpowiedz
    • A no? pisze:
      3 stycznia 2020 o 14:18

      hop siub na krowę i cielle gotowe , parobek pawełek i “wiejska jagna /silwana/ , z tego związku to głupie dziecka będą…

      27
      4
      Odpowiedz
      • 8Zawiedziony pisze:
        10 stycznia 2020 o 02:56

        Przecież oni dzieci nie będą robić…! Ona zawsze lubiła ten Sport ale nie powinna krzywdzić i rozbijać rodzin! Jest tylu wolnych facetów wdowców rozwiedzionych starszych kawalerów…!,- i do tego atrakcyjnych. Zadaję sobie pytanie Jako facet…,
        jak ten wymoczek daje sobie radę?- na pewno nie ma łatwo hehehe

        ..

        3
        1
        Odpowiedz
  7. Robun pisze:
    3 stycznia 2020 o 10:47

    Witam co ludzi kole w oczy ze ktoś układa sobie życie od nowa to Pawła prywatna sprawa Pawełku miej to gdzieś co pajace piszą na twój temat

    12
    54
    Odpowiedz
    • Edyta pisze:
      3 stycznia 2020 o 11:05

      Wszyscy tacy nowocześni, ciekawy byłbym waszej reakcji i opinii jak by wasza żona/mąż przyprawiła wam rogi. hmmm

      40
      8
      Odpowiedz
      • Antek pisze:
        3 stycznia 2020 o 12:06

        No cóż Edytko tak już jest, że ludzie się zdradzają, ale jest to sprawa między nimi nie publiczna, blachowsko- cisiańska.

        8
        31
        Odpowiedz
    • Nie ! pisze:
      3 stycznia 2020 o 12:16

      Życie sobie układa? Trzymając księdza za rękę i śpiewając psalmy do Boga ? Obrzydliwe, obrzydliwi oboje. Cała Blachownia huczy. Jak możecie zdradę tak tłumaczyć. Od zera do dupcyngera….Wstyd i hańba i burdel. Upokorzyliście się na zawsze. Tfu.

      50
      7
      Odpowiedz
      • Spokojny o przyszłość pisze:
        3 stycznia 2020 o 17:10

        Ty wieśniaku

        5
        22
        Odpowiedz
      • stop obłudzie pisze:
        4 stycznia 2020 o 12:10

        Tfu, to za mało powiedziane. Jest ogólne przyzwolenie na niemoralne prowadzenie się. Mała mieścina a smrodu starczyłoby na metropolię.

        17
        2
        Odpowiedz
    • Rita pisze:
      3 stycznia 2020 o 16:29

      Paweł ku miej to w dupie bo już niżej być nie możesz pajacu jeden

      28
      8
      Odpowiedz
  8. hellll pisze:
    3 stycznia 2020 o 12:28

    Są dorośli mogą się rozchodzić zchodzić a Pan redaktorek nie ma pomysłu już o czym i o kim pisać. Żałosne. Może o sobie zapoda jakiś artykuł?

    12
    41
    Odpowiedz
    • isis pisze:
      4 stycznia 2020 o 21:11

      Ale jak o kimś z rządu albo z sąsiedztwa mówią takie rzeczy to qrwa stoisz jak surikatka i słuchasz a później osądzasz. Tfuuuu qrwa!

      7
      1
      Odpowiedz
      • stop obłudzie pisze:
        5 stycznia 2020 o 11:24

        isis – teraz i w wielu kwestiach przyznaję Ci rację a działa to na takiej zasadzie, że “wyszła z kościoła a już przy bramie obrobiła dupę sąsiadce”.

        7
        1
        Odpowiedz
        • isis pisze:
          7 stycznia 2020 o 12:27

          Dokładnie tak jest. I właśnie dlatego że w KK, obłuda, zło, chciwość, fałszywość, hipokryzja, stronniczość itp, itd. Dlatego omijam ten budynek i nie gadam z jego szefem.

          3
          4
          Odpowiedz
  9. Antek pisze:
    3 stycznia 2020 o 12:33

    Jego nikt by nie chciał

    11
    13
    Odpowiedz
  10. Wiesiek pisze:
    3 stycznia 2020 o 12:35

    Ładnie razem wyglądają. Nie ma się co czepiać.

    11
    20
    Odpowiedz
  11. Gril pisze:
    3 stycznia 2020 o 13:05

    Ktoś tu pisze ze to ich sprawa. Zgoda tylko to są osoby publiczne to powinny sobą coś reprezentować i nie o nosić się z tym. Oni reprezentują “suwerena” który ich wybrał i powinni się z tym liczyć że w takim czy innym temacie będzie głośno. TYLE W TEMACIE

    53
    5
    Odpowiedz
    • Wiesiek pisze:
      3 stycznia 2020 o 13:51

      Idąc do wyborów nie głosili haseł, że będą trwali przy swoich mężach/żonach. Jako suweren nie obchodzi to mnie. Ważne, żeby byli dobrymi gospodarzami. Miłość czy romans w tym nie przeszkadza. TYLE W TEMACIE.

      8
      40
      Odpowiedz
      • Jurek pisze:
        3 stycznia 2020 o 15:08

        Mnie ciekawi jak oni to robią? Ma taką dużą drabinę?

        27
        6
        Odpowiedz
        • Spokojny o przyszłość pisze:
          3 stycznia 2020 o 17:11

          Widzisz Jurek pewnie sprytniejszy od ciebie

          9
          16
          Odpowiedz
      • isis pisze:
        4 stycznia 2020 o 21:12

        Tyle że właśnie nie są dobrymi gospodarzami

        14
        1
        Odpowiedz
      • 8Zawiedziony pisze:
        10 stycznia 2020 o 03:05

        W tym Sync że ani nie są dobrymi gospodarzami ani nie zachowują się moralnie więc stanowisko powinni opuścić każdy z osobna powinien złożyć rezygnację dobrowolnie bo i tak będą musieli niestety odejść mimo że do tych stołków się już bardzo przywiązali Fantazja sprawia

        5
        1
        Odpowiedz
  12. Inka pisze:
    3 stycznia 2020 o 13:40

    Ona i on?? Buhahaha o qrwa

    23
    10
    Odpowiedz
    • Wiesiek pisze:
      3 stycznia 2020 o 13:52

      On i ona no bo przecież nie on i ty Inka buahahahahaha qrwa. Ciebie nikt nie chce.

      14
      16
      Odpowiedz
    • Zawiedziony pisze:
      10 stycznia 2020 o 03:09

      Hehehe wyglądają Jak Flip i Flap trzeba im tylko sprawić po kapeluszu i Sylwuniu doprawić wąsika he he he

      4
      1
      Odpowiedz
  13. Zenek pisze:
    3 stycznia 2020 o 14:33

    Ciekawe jak długo się ukrywali . Pełna premedytacja po ich stronie . Do wyborów trzymali sie w ukryciu, a zaledwie 2 miesiące po wyborach hulaj dusza piekła nie ma. Tak zakłamane towarzystwo że masakra. No ale wiekszość ich sama wybrała , to pokazuje jak łatwo rządzi się ciemnotą . No i tak technicznie i etycznie to normalne ? A może miłość jest ślepa ? A może wspólne korzyści ?

    43
    4
    Odpowiedz
    • patryszka121 pisze:
      3 stycznia 2020 o 14:49

      spadnie ze stołka wcześniej czy później i wróci do żony o ile będzie takiego go jeszcze chciała …. życie zweryfikuje… a karma lubi wracać

      26
      4
      Odpowiedz
    • isis pisze:
      4 stycznia 2020 o 21:13

      Komuniści tak mają!

      7
      1
      Odpowiedz
  14. X pisze:
    3 stycznia 2020 o 14:45

    Od ludzi na świeczniku wymaga się uczciwości, odpowiedzialności i moralność.
    Rozbijanie małżeństw – to wbrew wszelkim zasadom .
    Szkoda żony i dzieci.
    Radny nie mieszka już w naszej gminie więc powinien zrzec się mandatu.
    Rozbijającą małżeństwa powinna podać się do dymisji.
    To wyjście honorowe – ale chyba za dużo wymagam ?
    Ciekawe co się działo na szkoleniach organizowanych na koszt podatnika czyli nasz ?

    55
    5
    Odpowiedz
    • stop obłudzie pisze:
      3 stycznia 2020 o 16:04

      Na jednym z takich “bogatych” szkoleń, gdzie doba ponad 300 zł aż się krew polała …

      37
      5
      Odpowiedz
      • Prawy pisze:
        3 stycznia 2020 o 16:38

        Sodomia i gomoria
        A najgorsze że na naszych oczach i za nasze piniądze
        Za grosz wstydu i podstaw moralnych ni mają
        Na krzywdzie drugiego człowieka jadą
        Jak z takimi ludźmi w ogóle można gadać

        34
        6
        Odpowiedz
    • Spokojny o przyszłość pisze:
      3 stycznia 2020 o 17:13

      Dzieci to ma dorosłe. Żona też jest dorosła. Więc nie histeryzuj odszedł od żony toi się zdarza.

      9
      30
      Odpowiedz
    • Zawiedziony pisze:
      10 stycznia 2020 o 03:14

      Tylko troszkę rozbudzić wyobraźnię A o jakim honorze wy piszecie gdzie oni mają przyzwoitość i honor a przede wszystkim gdzie mają uczciwość…..!?!?!!!

      4
      Odpowiedz
  15. Inka pisze:
    3 stycznia 2020 o 15:06

    Bez kręgosłupa moralnego. Na wymioty się zbiera. No ale w tym towarzystwie takie hece to norma moralna. W kościele co niedziela, a szatan opanował ciała i dusze.

    38
    4
    Odpowiedz
    • Spokojny o przyszłość pisze:
      3 stycznia 2020 o 17:14

      Tobie Inka się zbiera na wymioty…. a co w lustro spojrzałaś buahahahahahaha.

      6
      27
      Odpowiedz
  16. MartynaW pisze:
    3 stycznia 2020 o 15:06

    Jakim trzeba być podłym by bronić faceta, który zdradzał swoją żonę i ostatecznie zostawił ją dla innej kobiety. Jakim trzeba być podłym by bronić kobietę, przez którą normalna rodzina została rozbita. Ludzie co z wami?

    54
    8
    Odpowiedz
    • Spokojny o przyszłość pisze:
      3 stycznia 2020 o 17:15

      Martyna twoja podłość sięga zenitu . Jakim podłym trzeba być aby tak ocenić ludzi. Rozwody są dopuszczalne prawem w tym kraju.

      6
      39
      Odpowiedz
  17. Ratownik pisze:
    3 stycznia 2020 o 15:42

    W dwoje mogą dużo. Bonnie Parker i Clyde Barrow – para amerykańskich przestępców z lat 30. XX wieku…….

    24
    4
    Odpowiedz
  18. Lala pisze:
    3 stycznia 2020 o 15:51

    Jak trzeba być podłym człowiekiem by pisać takie rzeczy i jeszcze że Hreczanski mi powiedział, g…. ci powiedział, ludzi kłamiesz. To pisanie to już szambo i dno

    12
    29
    Odpowiedz
    • Nie ! pisze:
      3 stycznia 2020 o 20:02

      Spokojny o przyszłość. Nie rozumiem twojego toku myślenia. Życie to nie wycieraczka,że możesz wytrzeć buty i wyjść. Przecież kampania Pawła polegała na przedstawianiu się jako cudowny ojciec i cudowny máż. TERAZ WIECIE DLA KOGO TRIATLON . ZREALIZOWANE DLA UKOCHANEGO ?

      30
      2
      Odpowiedz
      • Luka pisze:
        3 stycznia 2020 o 22:49

        Nie zacznij się leczyć

        3
        7
        Odpowiedz
  19. Lala pisze:
    3 stycznia 2020 o 15:52

    To już rozumie dlaczego poprzednią Przewodniczącą Rady Miasta wyrzucili bo kobietą była.

    31
    4
    Odpowiedz
    • Pinokkio pisze:
      4 stycznia 2020 o 09:11

      Tak była kobieta i na zdjęciach pozowała tylko z kobietami.Dziwnie?Prawda?Ale Blachownia nie jest jeszcze przygotowana na takie związki.A ostatnio w ogóle przesadziła kiedy gdzieś niedźwiedzia sobie znalazła.

      4
      6
      Odpowiedz
  20. Lenka pisze:
    3 stycznia 2020 o 15:57

    Nie chcemy by rządzili nami ludzie tego pokroju.
    Chyba trzeba zorganizować referendum o usunięcie ich z władzy

    61
    7
    Odpowiedz
  21. Spokojny o przyszłość pisze:
    3 stycznia 2020 o 17:17

    Lenka a może na furze gnoju wywieźć. Proponuję Ciebie – za głupotę.

    9
    28
    Odpowiedz
    • Zepsucie moralne, łamanie przysiąg, negatywne postępowania pisze:
      3 stycznia 2020 o 17:47

      Dobry pomysł – na furze gnoju ich wywieźć

      29
      5
      Odpowiedz
  22. wybiorczyk pisze:
    3 stycznia 2020 o 18:22

    Sylwia różni cudze małżeństwo i z księdzem przy stole udaje że wszystko jest dobrze. Dramat Blachowni i tego człowieka. Musimy współczuć Grażynie trzymaj się.

    42
    5
    Odpowiedz
    • Spokojny o przyszłość pisze:
      3 stycznia 2020 o 18:45

      Ja Grażynie nie potrafię współczuć. Widocznie jest sama sobie winna skoro chłopa nie utrzymała przy sobie.

      6
      52
      Odpowiedz
      • klaudia pisze:
        3 stycznia 2020 o 19:27

        Coś ci się pomieszało we łbie.
        Winna jest ta która ma parcie na chłopów i to w dodatku cudzych chłopów.
        Zwierze nie może powstrzymać chuci bo ma mały mózg i nie umie myśleć.
        Dobry człowiek powinien mieć rozum i hamulce , co wolno a co nie.
        Inaczej to może cudzy mąż bo ochota a może cudzy portfel bo taki kaprys itd.

        40
        5
        Odpowiedz
  23. Spokojny o przyszłość pisze:
    3 stycznia 2020 o 20:00

    Mnie się pomieszało? Weź nie rób jaj. Mózg to ty masz ciasny skoro takie bzdury wypisujesz. Bełkot jakiś. Jak w małżeństwie jest dobrze to chłop nie szuka pociech u innych, a w ich małżeństwie widocznie coś nie grało i to długo.. I nie próbujcie tu sugerować , że ona winna bo co – zgwałciła go, uwiodła pięćdziesięcioparoletniego chłopa. Klaudunia puk….puk….

    6
    37
    Odpowiedz
    • Miki pisze:
      3 stycznia 2020 o 20:44

      Pieprzenie spokojny o przyszlosc. Latał za gruba jak pies od samego początku więc wykorzystała moment.
      Kobieta z klasą nie wchodzi z butami w inny dom a to prosta pasticha jest

      48
      3
      Odpowiedz
  24. Miki pisze:
    3 stycznia 2020 o 20:35

    Antek jestes chyba z tamtej strony mocy.
    Gdybyś miał choć kawałek rozumu to rozumialbys o co chodzi nam wszystkim. Niestety Ty patrzysz na sprawę interesownie jak Pan Paweł więc raczej nic do Ciebie nie dotrze.
    Cała sytuacja to mega żenada i nikt mi nie mwmówi że to miłość.

    23
    2
    Odpowiedz
  25. Miki pisze:
    3 stycznia 2020 o 20:40

    Gruba nigdy nie miała oglady więc czego można się po niej spodziewać.
    Lady w białych przyciasnych spodniach ;))) Buuuuu hahahaha a on fircyk dla kasy zostawił taka fajna kobitka dla hipopotama

    43
    3
    Odpowiedz
    • Kamillo pisze:
      3 stycznia 2020 o 20:50

      Widzę że wchodzenie w 4 litery Pani burmistrz przez niektórych radnych osiągnęło poziom HARD

      35
      2
      Odpowiedz
      • Kamilek pisze:
        3 stycznia 2020 o 22:09

        W koncu na Hiszpana może hehehe…

        25
        1
        Odpowiedz
        • Kasia. pisze:
          4 stycznia 2020 o 12:44

          Ach te cycki, trzeba je mieć :-D

          17
          Odpowiedz
  26. Tik Tak Toe... pisze:
    3 stycznia 2020 o 21:10

    Prokurator! Jak Przewodniczący Rady kontrolował poczynania Szefowej ? Rozumiecie ????? Jaki wpływ wnosiły obie strony w losy gminy. Kto zarobił? Kto podpisał? Wake Up!

    43
    6
    Odpowiedz
    • A no? pisze:
      3 stycznia 2020 o 22:19

      kontrola i do więzienia

      19
      3
      Odpowiedz
    • Gregor pisze:
      3 stycznia 2020 o 23:28

      Wstyd gminie przynosi taka władza !!!
      Referendum i na bruk, chyba że z powrotem pod opiekę mopsu ?
      Ewidentny konflikt interesów ( w tle duże nasze gminne, publiczne pieniądze ) do zbadania przez prokuraturę i CBA.

      43
      2
      Odpowiedz
  27. Luka pisze:
    3 stycznia 2020 o 22:47

    Kolejna gównoburza. I wypociny niechcianych zbulwersowanych panien

    8
    32
    Odpowiedz
    • Kamilek pisze:
      4 stycznia 2020 o 13:05

      Skąd tu tylu moralnych k9scielnych pis-aparatczykow. 500+ i kosciol wam w glowie namieszal? Nagle wszyscy swieci? Burmistrzowa to wdowa a Przewodniczący to ma dzieci dorosle i jego sprawa czy mu sie z zona ukladalo… Wolnosc zapatrzone w siebie pisowskie buraczki!

      7
      28
      Odpowiedz
  28. Ja pisze:
    4 stycznia 2020 o 15:05

    Miłość jest ślepa… i głucha :)

    8
    6
    Odpowiedz
  29. Plac Konstytucji się kłania pisze:
    4 stycznia 2020 o 17:09

    https://www.se.pl/slask/polityk-zostawil-zone-i-dzieci-dla-kochanki-straci-wazne-stanowisko-aa-PNoX-EjDB-zbSU.html

    15
    1
    Odpowiedz
    • Leszek pisze:
      4 stycznia 2020 o 18:06

      Kiedyś spływ Dunajcem teraz seks polityka Blachownia wie jak zabłysnąć za rządów radnych Marka Tomka Gosi. Gratulacje. DEO DECIMA w natarciu.

      19
      Odpowiedz
      • isis pisze:
        4 stycznia 2020 o 21:20

        Sex afera jak w Samoobronie albo w białym domu. Jak to nazwać? Afera rozporkowa?

        15
        1
        Odpowiedz
    • Pinokkio pisze:
      4 stycznia 2020 o 18:58

      O,Płacz Prostytucji się pojawił.Część przyjacielu,dawno ciebie tu nie było.Ten wypierd, to takie twoje piękne firmowe wejście ?

      3
      10
      Odpowiedz
  30. Rita pisze:
    4 stycznia 2020 o 19:42

    Marek się nie załapał za ładny byl?

    10
    2
    Odpowiedz
    • Mieszkaniec pisze:
      6 stycznia 2020 o 17:15

      Rita na kogo miał się załapać na sylę czy na Pawełka?

      3
      1
      Odpowiedz
  31. isis pisze:
    4 stycznia 2020 o 21:03

    Tutaj nie chodzi o to czy komuś wolno czy nie. Daleki jestem od ocen. Chodzi o coś innego. Potępiał innych którzy zrobili to samo co on teraz, oceniał ie znając tematu od wewnątrz. Więc co teraz towarzyszu Hreczański? Kasiora i władza w czopce przewróciła? No na to wygląda. Pleban niejednego potępił, dał reprymendę ze swojej “trybuny”. Z nimi jednak za rączkę się trzyma. Obłuda. To jest obrazek Polski właśnie.

    25
    1
    Odpowiedz
    • stop obłudzie pisze:
      5 stycznia 2020 o 11:49

      Pleban jest tylko jednym z wielu “przytakiwaczy”. Wszelkie towarzystwa wzajemnej adoracji i wspólnych imprez rozgonić na cztery wiatry. Działając rzekomo “dla dobra mieszkańców” pławią się w wazelinie zakrapianej jadem.

      17
      Odpowiedz
  32. nowy pisze:
    5 stycznia 2020 o 09:06

    Znam podobny przypadek z grona bliskich znajomych. Facet żonaty w wieku ok. 50 lat, dwoje dzieci w wieku odleciał do innej, tym razem młodszej kobiety również mającej rodzinę, z którą pracował w jednej firmie. Naprawdę udane małżeństwo, więc tym większy szok dla żony, dzieci i nawet jego rodziców i rodzeństwa. Żadne argumenty nie docierały do niego, nawet to że żona była gotowa mu wybaczyć. Zostawił rodzinę i zamieszkiwali razem. Związek trwał ok. 8 lat. Obecnie został sam. Partnerka miała dość, motylki się skończyły, konto bankowe również uszczuplone, gorszy stan zdrowia, rozbieżność oczekiwań od życia. Tak więc facet obecnie po 60 został sam. Czasem dzwoni do byłej żony, pewnie chciałby wrócić, ale nie ma odwagi tego powiedzieć wprost. Wiem, że nie ma na co liczyć, rozdział zamknięty. Teraz starość samotna. Dzieci nadał nie potrafią mu wybaczyć, że rozbił naprawdę szczęśliwą rodzinę. Była żona pozbierała się po kilku latach, jest sama, jednak ma kochające dzieci i ich rodziny, wielu sprawdzonych przyjaciół i patrząc na nią życzę Pani Grażynie, aby także jej życie po kilku latach tak wyglądało. Ból, zawód, złość, rozczarowanie, z czasem miną. Proszę nie wpadać w depresję, bo wtedy przegra Pani wszystko. Po złym okresem życiu, prosze na przekór wszystkiemu być szczęśliwą osobą. To będzie Pani zwycięstwo. Proszę nie bać się być sama. Czasem lepiej być samemu, niż sztucznie szczęśliwym człowiekiem. Wiem, bo przez wiele lat tak było w moim przypadku. Los jest sprawiedliwy, może jeszcze nie teraz, ale kiedyś wystawi im rachunek.

    25
    2
    Odpowiedz
  33. maria pisze:
    5 stycznia 2020 o 09:30

    Są dorośli i to z kim sypiają to ich prywatna sprawa. Natomiast jeżeli dotyczy to osób, wśród których występuje zależność zawodowa lub służbowa, to już rodzi podejrzenia i konflikt interesów.

    20
    3
    Odpowiedz
  34. Gril pisze:
    5 stycznia 2020 o 09:34

    Piszę się to prawdy i polprawdy. Dlaczego czepiacie się żony. Mnie się wydaje że ona nie jest tu winna. Zrobiono ja po prostu w bambuko przez mezusia bo mu się w głowie poprzewracalo. Woda uderzyła do głowy a może wyprano mu mózg. To było dobre małżeństwo. Najgorsze jest to jak ktoś trzeci wkłada łapy w rodzinę i rozpiernicza związek. Myślę że tak osoba która to robi sama całe życie miała problemy w życiu prywatnym. Powinni być wykluczeniu z życia publicznego. Dymisja a jego wywalić z radnego

    27
    2
    Odpowiedz
  35. Megi pisze:
    5 stycznia 2020 o 11:57

    To smutne jak osoba, która kiedyś prowadziła normalne życie, czasem nawet zaznając biedę , mająca problemy w związku z mężem alkoholikiem, mająca problemy z dorastającymi dziećmi i niektórymi ich partnerami chciala być za wszelką cenę szczesliwa. Dlaczego jednak w ten sposób? Nie można budować swojego szczęścia za wszelką cenę, zabierając męża innej kobiecie, ojca dzieciom ( cóż, że już w wieku powyżej 18 lat). To rozbicie szczęśliwej rodziny. On natomiast znany i lubiany człowiek wśród przynajmniej części społeczeństwa Gminy Blachownia, a zwłaszcza Ostrów, mający szczęśliwą rodzinę, bo tak było przed kilkoma miesiącami, niszczy to jednym, może nawet nieprzemyslanym krokiem, wierzący w Boga, co tydzień chodzący z żoną do kościoła. To smutne, jak oboje upadli. Zrujnowali życie innym, ale i sobie. Tego już nie da się odbudować.

    29
    1
    Odpowiedz
    • isis pisze:
      7 stycznia 2020 o 12:44

      Z tą wiarą w Boga to nie przesadzaj. Chodzi do kościoła bo takie czasy. Wychowany w komunistycznej rodzinie. Ojciec gorliwy czerwony, niegdyś. Ludzie się nie zmieniają. Jeśli ktoś zamiast do kościoła, chodził na zebrania PZPR to w późnym wieku poglądów i charakteru nie zmienił. Sam towarzysz Paweł też był członkiem ZSMP. Czyli już w tamtym czasie planował karierę darmozjada. czasy się zmieniły i trzeba było się przefarbować. Poza tym z plebanami warto dobrze żyć bo z łatwością kierują poglądami ciemnoty sugerując im co nie co. Cała obecna wierchuszka RP to tacy przebierańcy. Zwróć uwagę na cele i idee UE. Są wręcz takie same jak niegdyś ZSRR. Przebrali się tylko z czerwonego w niebieski i ciemnota to kupuje. Dla mnie Hreczański to zwykły wyborczy kłamca, który właśnie bez honoru, na kłamstwach i za wszelką cenę doszedł tam gdzie jest. teraz dopiero pokazał całą i prawdziwą dupę.

      7
      Odpowiedz
  36. kum pisze:
    5 stycznia 2020 o 12:39

    Pani Grażyno rozumiem Pani ból, upokorzenie zawód, złość i rozgoryczenie, jednak proszę nie załamywać się, żeby nie skończyło się to głęboką depresją. Jest Pani mądrą, dobrą osobą, ładną i zgrabną. Nie ma Pani powodów do kompleksów. Zdrada sprawia, że tracimy poczucie własnej wartości i wiary w swoją atrakcyjność. Proszę przeżyć tą stratę i zdradę, a jak już minie ból, poprostu być szczęśliwą kobietą. Największym zwycięstwem jest mieć udane życie po zdradzie, kochające dzieci i bliskich przyjaciół. Sympatia większej części społeczeństwa Ostrów i Gminy jest po Pani stronie. Społeczeństwo żyje sensacją, ale również jest zbulwersowane, że osoby, którym zaufało podczas wyborów, okazali się tak podli i dwulicowi. Oni już upadli tak nisko, że trudno upaść niżej. Bóg widzi wszystko, jemu nie da się obłudnie kłamać. Każdego czeka SĄD OSTATECZNY, tam staniemy w prawdzie, niczego nie da się ukryć. Żeby otrzymać przebaczenie, trzeba naprawdę żałować, nie na pokaz, albo dla korzyści.

    29
    1
    Odpowiedz
  37. Gutek pisze:
    5 stycznia 2020 o 12:58

    Pytam naprawdę niezlosliwie. Co na to radni? Wiem, że życie prywatne, to osobista sprawa. Jednak to wyjątkowy przypadek. Przewodniczacy Rady, jako władza ustawodawcza i Burmistrz Gminy, jako władza wykonawcza. To naprawdę problem!!! Czy Państwo Radni wypowiadający się o tym związku prywatnie do swoich rodzin i znajomych jesteście gotowi to samo powiedzieć tym dwojgu w oczy? Rozumiem, że dla Was to trudna sytuacja, gdyż w większości jesteście z jednego komitetu wyborczego Burmistrz., znacie się i spotykacie. Tylko czy w piśmie świętym nie jest napisane, że jeżeli Twój brat grzeszy, należy go upomnieć? Ta sprawa ma ogromne znaczenie dla dalszego funkcjonowania Gminy. To nie przyschnie , to jest rana z której zrobi się gangrena, jeżeli nie będzie amputacji. Do tego zakazi innych, w tym Was, jak sepsa. Wiecie jak to się kończy, bez radykalnych działań.

    21
    1
    Odpowiedz
  38. Znawca tematu pisze:
    5 stycznia 2020 o 13:07

    W Urzędzie mowilo się od kilku miesięcy o tej sprawie. Oficjalnie udawali, że nic nie wiedzą, jednak miedzy sobą szeptali oraz z rodziną i znajomymi odbywała się wymiana wiedzy. Ta obłuda sięgnęła zenitu. Po tym artykule wszyscy już bez ukrywania się mówią bez ogródek o tym związku. Nasza Gmina, to mała społeczność mającą powiązania rodzinne, i trudno utrzymać coś takiego w tajemnicy. I tak późno ten artykuł.

    22
    1
    Odpowiedz
  39. buba pisze:
    5 stycznia 2020 o 13:30

    Przejrzałem sobie komentarze i widać jak na obrazku całe polskie społeczeństwo i jego wady. Ostatnio tyle komentarzy było pod wpisem o nauczycielu, który jest gejem. Ekscytowanie się skandalami obyczajowymi to pozostałość po chłopskim pochodzeniu i lubowaniu się pospólstwa w plotkach. W krajach znacznie lepiej cywilizacyjnie rozwiniętych od Polski, skandale obyczajowe należą do przeszłości i ludzie bardziej ekscytują się ekologią, gospodarką czy polityką niż tym, kto z kim śpi. Czytam w komentarzach bzdury o sądach ostatecznych, szczęśliwych rodzinach i cytatach z pisma świętego. Widzę tych samych ludzi, którzy u Reymonta wywieźli Jagnę poza wieś bo się “puszczała”. W polskim społeczeństwie funkcjonuje takie podejście, że samemu nie mogę to innemu nie dam. Sugeruję komentującym – szczególnie tym co to im się wydaje, że są świętsi od papieża – aby wstrzymali się od oceniania ludzkich wyborów bo nie znają kontekstu i nie wiedzą nic poza plotkami. Każdy z oceniających powinien popatrzeć w swoje podwórko, bo jak znam życie, to jest tam taki sam albo jeszcze gorszy burdel. Urządzanie obcym ludziom życia zawsze Polakom wychodziło najlepiej. Szkoda, że ze swoim już tak dobrze sobie nie radzą.

    12
    18
    Odpowiedz
    • Zawiedziony pisze:
      10 stycznia 2020 o 13:15

      Buba filozofie chłopski trochę jest prawdy w tym co piszesz, szczególnie jeśli chodzi o mentalność naszego społeczeństwa ale musisz wziąć pod uwagę etykę moralność i zasady jakie obowiązują osoby publiczne. Poza tym najbardziej bulwersujące jest to że ktoś tu jest bardzo skrzywdzony A tak postępować nam ludziom nie wolno. Nie wolno krzywdzić drugiego człowieka i budować szczęścia kosztem tragedii innych. Jest bardzo wiele wolnych poszukujących przygód mężczyzn i kobiet ,- A OD RODZIN I ZWIĄZKÓW W A R A!!!!!!!!!! Winni tej sytuacji są oboje, ale stare i mądre powiedzenie mówi:” jak suka nie da to pies nie weźmie”

      4
      Odpowiedz
  40. Ostrówka pisze:
    5 stycznia 2020 o 13:36

    Widywalam Panią Grażynę i Pana Pawła w kościele w Ostrowach, siedzieli z mężem, a od kilku miesięcy siedzi sama. Wiem od ich znajomych i sąsiadów, że byli dobrym małżeństwem. Nie mogę pojąć co się stało. Podobnie jak inni mieszkańcy. Pełne zaskoczenie. Jednak ja nie o tym, chciałabym powiedzieć Pani Grażynie, że jesteśmy z nią, ma nasze pełne wsparcie. To co ją spotkało jest straszne. Nie mam odwagi jej to powiedzieć osobiście. Chciałabym ją przytulić, żeby poczuła, że nie jest sama. Ładnie dzisiaj Pani wyglądała, płaszczyk i fryzura. Tak trzymać. Czas się otrząsnąć, a mężowi dać krzyżyk na drogę.

    21
    4
    Odpowiedz
    • Pinokkio pisze:
      5 stycznia 2020 o 13:59

      Ostrówka,chcesz ją przytulić,to przytul.A kiedy przyjdziesz do domu,pocałuj krzyż i załóż sobie nocnik na głowę.

      5
      19
      Odpowiedz
      • Władek pisze:
        5 stycznia 2020 o 15:26

        Pinokio jedyny komentarz, to chamstwo i prostactwo, mniej niż zero odruchów ludzkich.. Ona ma przynajmniej uczucia, a co Ty masz? Takim jak Ty można tylko współczuć.

        13
        5
        Odpowiedz
        • Zawiedziony pisze:
          10 stycznia 2020 o 13:22

          Pinokio to na tym forum od początku mniej niż człowiek

          3
          Odpowiedz
      • isis pisze:
        7 stycznia 2020 o 12:58

        Rozbawiłeś mnie do łez. Jednocześnie w humorystyczny sposób, ukazałeś prawdziwy obraz Katolika.

        3
        5
        Odpowiedz
    • isis pisze:
      7 stycznia 2020 o 12:56

      Kościół Katolicki to taka scena teatru na której źli ludzie kreują się na dobrych. Uważają że przebywanie w budynku kościelnym, załatwia sprawę. Miarą wiary i gorliwości w KK jest częstotliwość przekraczania jego progów oraz wysokość datków. Co poza budynkiem, czarnego szefa nie obchodzi. Wychodzą i jeden drugiemu dupę obrobi, oszuka, wykorzysta, okłamie. W razie wyrzutów sumienia, zawsze można uklęknąć przy drewnianej skrzynce z kratką i wyrzucić z siebie co gryzie i sprawa załatwiona, można dalej pluć jadem i srać żarem. Przecież dało się 100zł i sprawa jest załatwiona.

      9
      2
      Odpowiedz
  41. pik pisze:
    5 stycznia 2020 o 13:45

    Dedykuję piosenkę Krzysztofa Krawczyka NIE ZOSTAŁO NAM JUŻ NIC. Tak łatwo zniszczyć wszystko.

    14
    4
    Odpowiedz
  42. Mentor pisze:
    5 stycznia 2020 o 21:29

    Kanonizujcie teraz Grażynę. Biedna. Mogła pracować nad swoim małżeństwem. Kolejna która uważa że ma męża na własność

    4
    22
    Odpowiedz
  43. Lekarz pisze:
    5 stycznia 2020 o 23:59

    Przestań bździć na forum.Weź Nespumisan.

    5
    4
    Odpowiedz
    • Zawiedziony pisze:
      10 stycznia 2020 o 12:33

      Jeśli już coś na odgazowanie to Espumisan,- ???lekarzu od siedmiu boleści he he he????

      2
      Odpowiedz
  44. Rybka pisze:
    6 stycznia 2020 o 15:59

    Wie ktoś dlaczego odwołano dziś orszak Trzech Króli?

    4
    2
    Odpowiedz
  45. Jaro pisze:
    6 stycznia 2020 o 19:01

    Kulakowski za głupią obronę Hreczanskiego będzie ukarany zostaniesz kilka razy najgorszym radnym. Po cholerę się wtrącasz nie w swoje sprawy

    13
    3
    Odpowiedz
    • ula pisze:
      6 stycznia 2020 o 23:02

      Nie uwierzę, że Marek może bronić rozbicie małżeństwa. Rozumiem, że są z jednej opcji, jednak jego wiara w Boga i przykazania boskie są nad sympatiami i znajomosciami. To będzie prawdziwy sprawdzian wiary dla wielu. Będą jak faryzeusze, czy wyznawcy Boga ojca i jego syna Jezusa?.

      12
      2
      Odpowiedz
  46. M.Bankowa pisze:
    6 stycznia 2020 o 20:45

    Pani burmistrz jest jak WSK kto chciał to się na niej przejechał ???

    18
    3
    Odpowiedz
  47. Roman pisze:
    7 stycznia 2020 o 08:35

    Słyszałem, ze proboszcz dał dyspensę i pobłogosławił temu związkowi. Gloria Gloria

    8
    6
    Odpowiedz
    • isis pisze:
      7 stycznia 2020 o 13:02

      KK. Chwała na wysokości. Ciekawe ile ta dyspensa będzie lub już kosztowała gminę?
      Ten pleban podobno mieszka ze swoją siostrą i jej dziećmi na parafii ? A pewni jesteście że to siostra i siostrzeńcy?

      12
      Odpowiedz
  48. Tik Tak Toe... pisze:
    7 stycznia 2020 o 13:38

    Panie Kułakowski.Czemu pan zamiata sprawę pod dywan? Ma pan odwagę,to proszę włączyć komentarze na swojej stronie. Co to jest za persona z tej pani Sylwii, skoro jeszcze sex afery są w gminie. Zaprezentowaliście nam Państwo szereg brutalnych braków w edukacji,kulturze czy ogładzie. Pan Gąsiorami ma dużo racji,że patrzy Wam na ręce. Jesteście warci tego święta fasoli i spływu Dunajcem. Jest mi wstydzę tacy ludzie są u władzy. Proszę sobie przypomnieć jak sponiewierał pan Ujmę za lampkę szampana,a tu ogonem pan nakrywa takie rzeczy. Może pan opowie starszym paniom z ławeczki -ploteczki , a może im wmówi,że Bog tak chciał. Proszę rozdzielić prywatne sprawy od służbowych. Mnie też guzik obchodzić będzie kto z kim …jak tylko oddadzą stołki. Wtedy będę ryżem sypać . Przecież wszystkim życzymy dobrze…czy tylko SWOIM ?

    23
    1
    Odpowiedz
    • Fizyk pisze:
      8 stycznia 2020 o 07:46

      Tik Tak no cóż twój czas prosperity już mija. Siedź cicho.

      2
      6
      Odpowiedz
  49. Zawiedziony pisze:
    8 stycznia 2020 o 01:21

    Hehehe wielu księży ma na plebanii najczęściej siostrę z dzieckiem lub dziećmi hehehe znam takich kilku więc dlaczego w przypadku naszego plebana miałoby być inaczej. A jeśli chodzi o obecnego włodarza duchownego to on za pieniądze wszystko zrobię nie ma takich rzeczy żeby odmówił nawet nie będzie potępiał za takie niegodne czyny!!!

    8
    Odpowiedz
    • maśćnabóld. pisze:
      8 stycznia 2020 o 09:04

      Ale masz znajomości.To ilu ty znasz tych księży, że aż kilku z nich żyje z kobietami?
      Musisz być co najmniej biskupem.

      5
      8
      Odpowiedz
      • Zawiedziony pisze:
        10 stycznia 2020 o 12:44

        Wielu z nich już nie żyje a dorosłe dzieci mają się dobrze…ba,- pojawiły się już nawet wnuki. Dlatego też uważam, że w kościele katolickim powinien już dawno być zniesiony celibat. Który papież odważy się na taki krok. Przyznam szczerze że liczyłem trochę na obecnego Franciszka.

        3
        Odpowiedz
    • isis pisze:
      8 stycznia 2020 o 15:37

      Siostrę w nawiasie?

      5
      Odpowiedz
  50. maśćnabóld. pisze:
    9 stycznia 2020 o 09:47

    Tak dla informacji.Jak piszą znawcy tematu, bezpośrednią lub pośrednią przyczyną rozwodów, w osiemdziesięciu procentach jest brak ochoty na bara-bara przez jedną ze stron.Informacja bez związku z powyższą sprawą, taka ciekawostka przyrodnicza.

    4
    3
    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).
Najnowsze artykuły
  • Fatalny stan parku w centrum Blachowni
    Lokalne | 5 czerwca 2026 r.
  • W 2025 roku spadła liczba zgonów i…urodzeń
    Lokalne | 4 czerwca 2026 r.
  • Kinga Mulczyk finalistką wyborów miss nastolatek województwa śląskiego
    Lokalne | 3 czerwca 2026 r.
  • Nowe przepisy rowerowe – obowiązkowa jazda w kasku!
    Lokalne | 2 czerwca 2026 r.
  • Frekwencyjny sukces Dni Blachowni 2026
    Rozrywka | 1 czerwca 2026 r.
Gmina Blachownia – Informacje | Wiadomości | Wydarzenia
GminaBlachownia.pl to serwis informacyjny, w którym znajdą Państwo najświeższe informacje związane z gminą Blachownia.

Serwis ten jest prywatną inicjatywą i nie jest związany z Urzędem Gminy Blachownia.
  • Strona główna
  • Redakcja
  • Reklama
  • Wiadomości
  • Kultura i rozrywka
  • Ogłoszenia UM
  • Polityka prywatności
RSS
Wszelkie prawa zastrzeżone © GminaBlachownia.pl
TOP