Gmina Blachownia – Informacje | Wiadomości | Wydarzenia
GminaBlachownia.pl
  • Wiadomości
    • Lokalne
    • Regionalne
  • Kultura i rozrywka
    • Biblioteka
    • Miejski Dom Kultury
    • Muzyka
    • rozrywka
  • Sport i rekreacja
    • Piłka nożna
    • Tenis Stołowy
    • Siatkówka
    • Biegi
    • Rekreacja
    • Badminton
    • Taniec
    • Żeglarstwo
  • Sołectwa
    • Cisie
    • Konradów
    • Łojki
    • Nowa Gorzelnia
    • Stara Gorzelnia
    • Wyrazów
  • Wydarzenia
  • Galerie
  • Oceń radnych
Gmina Blachownia
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Lokalne
    • Regionalne
  • Kultura i rozrywka
    • Biblioteka
    • Miejski Dom Kultury
    • Muzyka
    • Rozrywka
  • Sołectwa
    • Cisie
    • Konradów
    • Łojki
    • Nowa Gorzelnia
    • Stara Gorzelnia
    • Wyrazów
  • Sport i rekreacja
    • Piłka nożna
    • Tenis Stołowy
    • Siatkówka
    • Biegi
    • Rekreacja
    • Badminton
    • Sporty walki
    • Taniec
    • Żeglarstwo
  • Wydarzenia
  • Ogłoszenia UM
  • Galerie
  • Oceń radnych
  • Polityka prywatności
  • Gmina Blachownia
  • Wiadomości
  • Lokalne
Żegnaj lodowisko
Dodane przez r - 10 marca 2016 r.
Liczba komentarzy: 8 - dodaj komentarz »
Żegnaj lodowisko

Dziś był ostatni dzień lodowiska w Blachowni. Dla mnie była to jedna z najgorszych inwestycji Burmistrza Blachowni. Zapłaciliśmy łącznie za lodowisko grubo ponad 200 tys. zł. To znacznie więcej, niż dostały wszystkie kluby sportowe i stowarzyszenia w Blachowni razem wzięte.

Za te pieniądze moglibyśmy spokojnie wyremontować kilka ulic, doprowadzić do używalności zamknięte od sierpnia przedszkole, bądź też zorganizować trzy-cztery imprezy w roku z gwiazdą wieczoru pokroju Dżem czy Bajm. Kto miał zarobić na lodowisku, to na nim zarobił. Były dni, że dzieci z niego korzystały, ale z reguły stało puste. Był to ogromny pożeracz publicznych pieniędzy.

Będziecie tęsknić? Ja na pewno nie, przynajmniej nie w takim wydaniu.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:
Lokalne
Wiadomości
Poprzedni artykuł Urzędnicy odpowiedzą karnie za bezkrytyczne przyjęcie plagiatów? Urzędnicy odpowiedzą karnie za bezkrytyczne przyjęcie plagiatów?
Następny artykuł Kredytami i pożyczkami załatamy budżet Kredytami i pożyczkami załatamy budżet

8 odpowiedzi do “Żegnaj lodowisko”

  1. kleszcz 579 pisze:
    10 marca 2016 o 20:38

    Panu redaktorowi nikt nie dogodzi a tym bardziej jak ma się jakies nie zazegnane konflikty z obecna panią Burmistrz

    Odpowiedz
  2. Gośka pisze:
    10 marca 2016 o 22:54

    Konflikt konfliktem a kasa gminna prześlizgła się a raczej wyślizgła z cienkiego budżetu gminy.

    Odpowiedz
  3. Plac Konstytucji się kłania pisze:
    10 marca 2016 o 22:58

    Kleszcz się odezwał ze swoimi mądrościami. Pewnie Kleszczu lepiej wyrzucać publiczne pieniądze w błoto, tzn. lód.

    Odpowiedz
  4. Jestem stąd pisze:
    10 marca 2016 o 23:47

    Ciekawe czy da się uzyskać realne koszty tej ślizgawki. Nie jakieś, choćby i wiarygodne, obliczenia, lecz konkretne faktury.
    Ciekawe ile kosztowała 1 doba, jedna godzina. No i oczywiście ile kosztował jeden ,,ślizg”. Szkoda, że nie wydawano numerowanych kart wstępu.

    Odpowiedz
  5. dumna z wyborcow pisze:
    10 marca 2016 o 23:58

    ja tam bym chętnie statystyki zobaczyła… ile to tych mieszkańców się wybawiło na tej imprezie… bo ja co jechałam to było 3-10 osób max a często i wcale

    Odpowiedz
  6. obserwator pisze:
    11 marca 2016 o 08:48

    Lodowisko nie było pomysłem całkiem złym, z tego co mi utkwiło ( choć może się mylę ) były jakieś opłaty za korzystanie, jeśli tak wystarczyło je znieść w sytuacji jak świeciło pustkami, prawodpodobnie obłożenie miałoby wtedy spore a pieniądze nie byłyby wyrzucone w błoto.
    Szkoda bo przy odrobinie rozumu, z wielkiej klapy możnaby zrobić coś fajnego.
    A przy okazji, kiedy kolejna klapa zwiazana z triatlonem czy co tam organizujecie na wielką skalę czego nikt nie chce ani nie potrzebuje ?

    Odpowiedz
  7. dumna z wyborcow pisze:
    12 marca 2016 o 17:21

    można wiedzieć czemu to jeszcze stoi i czy za “stanie po terminie” gmina też będzie płaciła?

    Odpowiedz
  8. Gośc pisze:
    12 marca 2016 o 17:53

    Triatlon może polec jak lodowisko należ się zastanowić nad organizacja dopóki nie jest za póżno.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).
Najnowsze artykuły
  • Play wybuduje nadajnik 5G w dzielnicy Ostrowy
    Lokalne | 12 czerwca 2026 r.
  • Zbliża się sesja absolutoryjna
    Lokalne | 11 czerwca 2026 r.
  • Ostatni moment na wniosek o 800 plus
    Lokalne | 10 czerwca 2026 r.
  • Jura ROK Festiwal w Blachowni
    Rozrywka | 9 czerwca 2026 r.
  • Ponad 143 tys. zł dofinansowanie na Dzienny Dom Seniora w Blachowni
    Lokalne | 8 czerwca 2026 r.
Gmina Blachownia – Informacje | Wiadomości | Wydarzenia
GminaBlachownia.pl to serwis informacyjny, w którym znajdą Państwo najświeższe informacje związane z gminą Blachownia.

Serwis ten jest prywatną inicjatywą i nie jest związany z Urzędem Gminy Blachownia.
  • Strona główna
  • Redakcja
  • Reklama
  • Wiadomości
  • Kultura i rozrywka
  • Ogłoszenia UM
  • Polityka prywatności
RSS
Wszelkie prawa zastrzeżone © GminaBlachownia.pl
TOP