Wojewoda Śląski wydał decyzję w sprawie zwrotu aż 166 171,02 zł za nieprawidłowości związane z programem "Posiłek w szkole i domu" za lata 2019-2023. Do tego dojdą odsetki. Za czasów poprzedniego burmistrza dochodziło do licznych nieprawidłowości finansowych, o czym wielokrotnie informowałem.
Teraz wszystko wychodzi po kontrolach za ten okres.
Wojewoda Śląski uznał, iż dotacja z rządowego programu "Posiłek w szkole i domu" była wykorzystana w sposób nieprawidłowy.
Decyzja w tej sprawie wraz z uzasadnieniem dostępna jest TUTAJ.
Co jeszcze wyjdzie po dwóch latach od zmiany burmistrza?
PAWEŁ GĄSIORSKI



ten pośrodku na zdjęciu to wygląda jak mapę z ulicy Sezamkowej.
Sylwia ta wegetacja ci nie służy. Aż ci brzuch wyszedł buhahaha
inka ciągnięcie druta dla Niemców też ci nie służy . Popatrzeć trzeba na siebie
dzieci dostały te posiłki czy też nie. były zadowolone z jakości czy też nie. czy ktoś nieuprawniony korzystał z posiłków. to są ważne pytania. reszta jest mieszaniem powietrza. żałujecie dzieciom a przybyszom pełną garścią dużo więcej
była nuda bo w końcu zaczyna się robić ciekawie .
Widze ze mieszkaniec Blachowni nielubi Niemców,ale pedofile w sutannach to juz mu pasuja nawet wspolnie tez sie zabawia z dziecmi
Szkoda strzępienia języka. Pewna grupa indywiduów obudzona nawet o 3 w nocy pierwsze co powie to Niemcy :]
Ilu to tych pedofili znasz? Podaj konkrety, liczby :)
Ostatnio sąd uniewinnił pomowionego księdza po wieloletniej walce. Pomawiajacym był nie kto inny, jak siekielski ze swoim programem w TVN. Ale o tym się z mediów głównego nurtu je dowiesz.
Nawet tak pożyteczna i upominająca się o dopilnowanie dla samego tylko szacunku i obowiązku sprawa potrafiła być spieprzona przez jaśnie nam (na szczęście) byłej dobrodziejki. Ale co tam- klony Mareczka z różnych numerów IP dalej będą przekonywać, że zrobiła coś dobrego dla Blachowni. Chyba w myśl zasady sprzed lat, że kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą :)
oj komuś brzuszek wyszedł i rozporka nie zapiął
Majtki czarne, pod kolor bluzki, to jest gust, współczuję temu Panu obok😁
Prochowce zawsze na topie😉
Prochowce zawsze w modzie
JESTEM CIEKAWA CZY ROZLICZĄ MOPS W BLACHOWNI ZA FAŁSZYWE POBIERANIE OPŁAT ZA OPIEKĘ OSÓB NIEPŁONSPRAWNYCH. DOBA ZA OPIEKĘ WYNOSIŁA WG. PANI KIEROWNIK 770 ZŁ W ROKU 2023.
Z tym pytaniem odnośnie opieki nad seniorami
i opłatą trzeba zwrócić się do Władz Wyższych w Warszawie .