To co powinno zacząć się dwa lata temu i po roku zostać rozliczone, staje się realne dopiero teraz. Burmistrz Cezary Osiński wreszcie zrozumiał, że zostawiając ekipę Sylwii Szymańskiej na stanowiskach zrobił duży błąd.
W ostatnim czasie z urzędu odeszło kilku urzędników, którzy nie pomagali Osińskiemu, wręcz przeciwnie, doprowadzili gminę m.in. do kar finansowych.
Teraz urząd poinformował, że był ogromny bałagan w podatkach i w ostatnim czasie kontrola wewnętrzna pozwoliła naliczyć ponad 180 tys. zł zaległości wobec gminy. A to jeszcze nie jest koniec.
Osiński powinien to wszystko robić w 2024 roku, a nie teraz. Ale dobre i to. Może w końcu burmistrz rozliczy poprzedniczkę i jej ekipę z odmulania zbiornika wodnego w Blachowni za kilkanaście milionów złotych? Może za bubel jakim jest prażynka, park miejski czy domki dla owadów. Może ktoś za to w końcu odpowie?
Szymańska już burmistrzem nie będzie, ale pozostała jej znaczna część ekipy, która jest i była za to współodpowiedzialna. Może to najwyższy czas i ten moment na dokonanie zmian kadrowych? Jest nowa skarbnik, a co z resztą?
PAWEŁ GĄSIORSKI


Paweł Sylwia coś robiła to i jest ją za co rozliczać, czarodziejski Czaruś poza przyjmowaniem nowych urzędników nic nie robi więc nie ma go za co rozliczać… ależ się myliliśmy głosując na tego pajacyka EM i RK.
co ona robiła?? chyba coś Pawełkowi buhahah
Człowieku nie ośmieszaj się!!! Najwyżej co mogę wymienić, że zrobiła to to centrum przesiadkowe i rondo. Rozwaliła dobrą koegzystencję PKS+BussExpress. Ośmieszyła nas plagiatem rozwoju miejscowości z innej miejscowości. Zadłużyła Blachownię na miliony, które spłacała pożyczkami. Ja tylko mam nadzieję, że Mareczek K. siedzący tu i piszący pod różnymi nickami tylko po to, żeby stworzyć sztuczny tłok wyznawców dunajca przestanie tak pewnie bujać się po Blachowni, bo idąc chodnikiem i patrząc jak dumnie się nosi to szlag człowieka trafia. Liczę, że wyniesie się tak jak jego fasolowe guru.
Nooo Sylwia pewnie już napuchnięta od rana, takie głupoty wypisuje na tym swoim Facebooku ze się tego czytać nie da, dramat . Pozadłużała cała gminę, poukrywała koszta i teraz burmistrz od dwóch lat porządkuje ten bałagan. Brawo burmistrzu
no jakbym słyszał tych tuskowatych. jak nie umie sie zarządzać i nie ma chleba, to organizuje się igrzyska. zapamiętajcie ,rewolucja zjada swój ogon. rozliczający będą w przyszłości rozliczani. nie byłem, nie jestem i nie będę nigdy za poprzednią burmistrz a wręcz przeciwnie.
Po dwóch latach można już oczekiwać jakiś dokonań nowego Burmistrza, a nie ogłaszania że po dwóch latach jedyny własny “sukces” to rozpoczęcie rozliczania błędów poprzedników.
Oczywiście racja, teraz będą zganiać że 4 lata porządki robił a starzy pracownicy robili pod górkę cyrk a nowi pracownicy nic nie robią i tyle pracy że trzeba było zwiększyć ekipę żeby gwiazdy mogły mieć wolne 3 razy w tyg i pracować od której do której chcą
Od wypieprzenia tych nierobów powinien zacząć!!
Przez te wpisy Sylwia znowu zacznie tyć
Widzę, że władza Blachowni idzie tropem władzy Polski. Rozliczamy poprzedników zamiast pracować na własne konto dokonaniami. Temat zastępczy czas start, a Pan Paweł przeszczęśliwy, bo znowu ma o czym pisać, bo ostatnimi czasy wiało tu nudą.
komunikacja miejska najgorsza jaka mogła być ale dla dzieci dojazd do cisia do szkoły udało się zmienić rozkład więc jest git. ludzie się proszą o zmianę rozkładu żeby dzieci miały dojazd do szkoły do Ostrów i jakoś dziwnie nikt nie reaguje…
Ciebie Czaruś szybciej rozliczą niż myślisz już Jaskółki ćwierkają o referendum, taczka od roku naszykowana pokazałeś co potrafisz a raczej, że nic nie potrafisz
Ona wróci i pozamiata Panem Porażką, a zegar już tyka
O qrwa!! buhahaha gruba wróci do koryta hehehehe
Fasolowa wróci??!! Oj kułaś, kułaś…… tobie to już się zupełnie odkleiło w tym oderwanym od rzeczywistości czerepie xD