W Blachowni przeszedł marsz nadziei, nadziei, że w końcu będzie lepiej i pozostawieni urzędnicy po poprzednim burmistrzu zaczną w końcu pracować.
Jak poinformował MDK, marsz rozpoczął się na Placu Niepodległości, skąd uczestnicy przeszli ulicami Kubowicza, Żeromskiego i Bankową, by dotrzeć do Pola Nadziei przy zbiegu ulic Sienkiewicza i Cmentarnej.
W marszu wzięły udział dzieci z gminy Blachownia oraz przedstawiciele samorządu i jednostek mieszczących się w Blachowni.
PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. MDK w Blachowni

fot. MDK w Blachowni

fot. MDK w Blachowni

fot. MDK w Blachowni

fot. MDK w Blachowni


Tak brudno na Blachowni to jeszcze nie było całe Centrum przesiadkowe i chodniki są brudne pełne szkła nikt nad tym nie panuje.
dzisiaj pracownicy gminni siedzieli w samochodzie na telefonach A jakiś nietrzeźwy pan wyrywał chwasty na Żeromskiego tak ma wyglądać praca w naszej gminie?