W Szpitalu w Blachowni oficjalnie otwarto pracownię tomografii komputerowej działającej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na tomografie będzie można wykonać m.in. badania klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej, kości, stawów czy kręgosłupa.
Skierowanie na badania można uzyskać u lekarzy specjalistów.
PAWEŁ GĄSIORSKI


Taka informacja jest pożyteczna , konkretna . Natomiast te wszystkie “inne” , w większości to zbyteczne bzdety . Redaktorze , zmień człowieku profil tych widomości , na konkretne .
nie myślcie że jak będzie tomograf to wasze zdrowie ulegnie gwałtownej poprawie. owszem jest to dobry krok w diagnostyce ale należy przede wszystkim dbać o zdrowie nacodzien i to we własnym zakresie bo na wsparcie i pomoc urzędu to nie możecie liczyć. tam jak widzę na sport i rekreację patrzą jak pies na jeża.
Tomograf u nas w szpitalu już był dłuższy czas. Przydałby się rezonans magnetyczny