Urząd Miejski w Blachowni poinformował, że mieszkaniec naszej gminy, który dokonał zniszczenia mienia gminnego (toalety) w centrum przesiadkowym w Blachowni, został nieprawomocnie uznany winnym przestępstwa i została na niego nałożona kara w wysokości 1480 zł oraz sąd zobowiązał ukaranego do zwrotu kosztów postępowania sądowego.
30 grudnia 2024 roku monitoring nagrał sprawcę, który celowo zniszczył wyposażenie toalety – w tym m.in. przycisk do spłuczki, miskę ustępową, baterię umywalkową, syfon, umywalkę oraz fragmenty ścian i sufitu.
PAWEŁ GĄSIORSKI


tak się dzieje gdy mops patologię wspiera.
To nie pierwszy wyczyn Dawida patusa i jego lubej
Nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi jeżeli nie wiecie kto to zrobił to zamknijcie pyski i pójdzcie się leczyć najlepiej to do psychiatryka jak najdalej od blachowni bo to nie jest normalnie a blachownia ma was wszystkich dość
Dosyć to mamy wszechobecnej patologii. Tak się właśnie kończy gadanina “młodość ma swoje prawa i musi się wyszumieć”. A potem z tej szumności się nie wyrasta. Jak się nudzi to zrywać nalepki z lamp na pasie DPS-przychodnia. Jeszcze zostały z wyborów samorządowych, a to chyba już dawno temu było….. A potem się dziwić, że wszystko zamknięte dla normalnych ludzi……
Ten komentarz nie ma wogole logiki i nie rozumiem nawiązanie do patologii wszędzie jest patologia i będzie tego się nie pozbędziemy więc no jedno wielkie XD
A ty kim jesteś, niedorozwoju intelektualny ?
te osoby co zrobiły dewastacji się nie zmienią .
mają to w genach .
jak przez nieuwagę zniszczę jakikolwiek sprzęt domowy to ponoszę karę. muszę kupić nowy a to kosztuje.narazam się również na dodatkową karę -wymówki żony ale również koszty- kwiaty na przeprosiny. to pytam- jaką karę poniósł ten osiłek?]
Jakiś opóźniony jesteś ? Czytałeś w ogóle artykuł ?
A ty kim jesteś, niedorozwoju intelektualny ?