Z uwagi na odbywającą się w niedzielę najdroższą imprezę sportową w powiecie częstochowskim, będą znaczne utrudnienia w ruchu drogowym, głównie w Blachowni i na DW492 w kierunku Wręczycy Wielkiej i Cisia.
Urząd Miejski w Blachowni poinformował, że w godzinach 8:30 do 15:00 - 16:00 zamknięte dla ruchu kołowego będą ulice Blachowni: Sienkiewicza (od ulicy 1 Maja do skrzyżowania z ul. Wczasową i Piastów), Leśna (do skrzyżowania z ul. Kościuszki), Kościuszki (od ul. Leśnej do ul. Wręczyckiej).
Od godziny 10:30 do 15:30 zamknięta dla ruchu będzie ul. Wręczycka (od ul. Cisiańskiej), droga wojewódzka 492 do miejscowości Wręczyca Wielka.
Mieszkańcy tych ulic w godzinach trwania imprezy nie będą mieli możliwości wyjazdu na drogę wojewódzką 492.
Za te niedogodności podziękujcie Sylwii Szymańskiej.
PAWEŁ GĄSIORSKI


Nie wiem po co te złośliwości. Dlatego, że w waszej gminie coś się dzieje? Jestem osobą w pewnym wieku i kiedy byłam dzieckiem to właśnie do Blachowni jeździliśmy z rodzicami nad zalew z Częstochowy bo tam zawsze coś się działo. Uważam , że nie powinniśmy patrzeć na wszystko z perspektywy pieniądza i złośliwości. Więcej radości, uśmiechu i życzliwości , a wszystkim będzie żyło się milej i przyjemniej.
Niech się dużo dzieje ale nie za takie pieniądze gdzie nie ma drog, kanalizacji, gazu i wszędzie są śmieci i beton!!
Inka idź się napij. Cała Blachownia się z was śmieje a najbardziej z Gąski!
z czego się tu śmiać? może pośmiej się ludziom w twarz gdy będą próbowali wyjechać do pracy z działek i będą kurowować i wyzywać na naszą księżną
A ty “Blch” już się napoiłeś mamrotem ???
A teraz też się śmieją ? A z kogo tym razem? 29.07.2018 .godz.14:50 czas atomowy z Frnkfurt/am Main
Nawet” betonowej ściany płaczu” nie wybudowali , a przydałaby się , po wyborach dla tej ekipy , na odchodne hahahahaha..
Wtedy , była “komuna”, i nie można tego tak porównywać ! “skrzat55” , czasy się zmieniły , a w tej wiosce dalej średniowiecze!!!
Organizatorzy imprezy zadbali super nad pojazdami w Blachowni wielki śmiech.Zero możliwości wyjechania z Działek,Kościuszki do pracy na druga zmianę .Jest demokracja a bedziemy uwięzieni na własnych posesjach bez możliwości wyjazdu lub wjazdu.
Wielkie dzięki dla Naszych kochanych włodarzy Miasta.
Oczywiście jakieś imprezy są potrzebne. Co prawda nie stać nas na triathlony i to jest poroniony pomysł oraz napychanie kieszeni kilku osób, ale skoro już ktoś się podejmuje organizacji takich imprez i w takiej formie, to należy najpierw zapewnić lokalnej społeczności możliwości komunikacyjne!
Na pewno objazd do Wręczycy jest uciążliwy, ale nie aż tak. A przede wszystkim JEST.
Co innego “Działki”!
Zanim do główki przyszło płacić plus minus ćwierć miliona na triathlon, to trzeba było najpierw wyremontować do stanu używalności ulicę Nowowiejską!
To i tak kiepski objazd, ale jedyny możliwy praktycznie.
Areszt domowy pani Szymańska zafundowała mieszkańcom działek . Ja będę normalnie jechał , a jak będą mi chcieli dać mandat to po prostu nie przyjmę .
Pierwszy rok przecierpieliście. OK, to była nowość.
W drugim nie zrobiliście nic, aby sobie polepszyć sytuację.
Minął kolejny rok, wiadomo było, że będzie to samo. I co? I nic.
Parę osób może wyrazi swój sprzeciw tutaj w kilku słowach.
Reasumując – naprawdę nie widzicie, że sami jesteście sobie winni? Liczycie na to, że radny z Częstochowy czy z Ostrów za was załatwi sprawę?
Najdroższa impreza? Proszę zatem o pokazanie faktur za organizację tej imprezy.
CHCEMY ZNAĆ PRAWDĘ!
Faktury już tu były!!
to jest nieprawdopodobne, gdy w niedzielę nie mozna wyjechać z domów i nikt oprócz sąsiadów z ulicy odwiedzić nas nie może. to jest oburzające. A za to płacimy z naszych podatków. dlaczego?
Śmiech na sali , zeby na ul Nowowiejska jechać przez Czestochowe ! Zamknięcie ulic powiatowej i wojewódzkiej to poroniony pomysł . Śmie twierdzić , ze byłaby inna możliwość na zorganizowanie tego „IWENTU „.