Dziś w odbędzie się najważniejsza dla Sylwii Szymańskiej sesja w tym roku - sesja absolutoryjna. Z uwagi na to, iż w większości radni nie mają własnego zdania, to raczej pewne, że Szymańska otrzyma absolutorium. Z pewnością będą głosy, które temu się sprzeciwią. W końcu, który Burmistrz "za darmo" oddaje 700 000 zł za złe wykonanie hali? Który z Burmistrzów wydaje pieniądze na lewo i prawo na nietrafione inwestycje? Który, jak Szymańska potrafi tak dobrze pisać wnioski o pieniądze zewnętrzne? Tylko jeden! Nasz Burmistrz.
Gdyby jednak radni mieli własne zdanie, to niektórzy Mieszkańcy przygotowali już taczkę i chętnie na niej Szymańską wywiozą. Teraz wszystko w rękach radnych.
PAWEŁ GĄSIORSKI



Teczka i to bez wyściółki ciekawe czy radni zdobędą się a odwagę
Czy jest wśród radnych choć jedna osoba z jajami?
W końcu to na ich oddajemy nasze głosy każdego tygodnia,
Rozumiem, ze prowadzenie kilku bliźniaczych portali jest pracochłonne, ale bez przesady, nie trzeba chyba pisać “artykułów” na kolanie. Teraz drogi redaktorze przeczytaj jeszcze raz swoje wypociny i popraw błędy by przestały w oczy kłuć.
Przynajmniej jesdna normalna osoba !!!!!
Buhahahaha tylko czy ona do tej taczki się zmieści?? Hehehhehehe
Inka, wytrzeźwiej a potem się zabierz za pisanie alko przez ciebie przemawia buhahahaha
Mowmy o sprawach merytorycznych. Przeciez wiadomo ze sie nie zmi
Hehehhehehe no jasne :D ona w taczce hehehe
Co wy ludzie macie do Pani Szymańskiej ???. Jeden Pan piszę głupoty i nieprawdę a wy jak głupie zabłąkane owce wierzycie w te kłamstwa. Przyczepiacie się że Pani Szymańska jest otyłą osobą i co wam do tego, spójrzcie na siebie! Przyczepiliście się że na balu który się odbył na hali sportowej była przebrana w strój tygrysa. Za niedługo się przywalicie że wyszła z domu o 5 sekund za późno albo że za dużo na śniadanie zjadła !!! Odwalcie się od niej ona wam nic nie zrobiła. A Pan Gąsiorski chcę się popisać jaki to jest ” mądry ” i inteligentny” a tak naprawdę to piszę nieprawdę i kłamstwa a wy idioci w to wierzycie !!!!!!!!
Nie popisalas się !!
Drogi Ufo. Czy miałeś na myśli służbową teczkę?
Witam !
Proszą zobaczyć jak dzisiaj wygląda plac zabaw dla dzieci. Pod nosem p. Burmistrz bałagan wprost niebywały, wszystkie kosze rozsypane na około śmieci ,papiery butelki , a pomiędzy śmieciami bawiące się dzieciaki. Zgroza.
Jak wieprze w chlewie.
Taczka to powinna być już przygotowana dla Pana Głupia Gąsko !!!