W niedzielę, 24 sierpnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Blachowni odbędą się XXV Dożynki Powiatu Częstochowskiego.
Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Oprócz akcentów muzycznych, w których gwiazdą wieczoru będzie występ zespołu Chłopcy z Placu Broni, będzie można spróbować i zakupić lokalnych potraw i alkoholi, skorzystać z atrakcji dla najmłodszych czy wziąć udział w konkursach.
Początek imprezy od godz. 11:30.
Wstęp wolny.
PAWEŁ GĄSIORSKI


Kto odpowiada za bałagan na Kubowicza ? cała droga w piachu rowerem trzeba jechać środkiem drogi .
idź do pana bałagana Burmistrza
Nie ma to jak wieszanie plakatów w przeddzień imprezy, wydrukowanych na kartkach A4 i przyklejanych bez ładu i składu jeden obok drugiego. Bez sensu, bo informacje o programie imprezy są kompletnie nieczytelne
Najbardziej ciekawy jestem kto będzie prowadził tą imprezę, i rzeczywiście marna reklama takiego wydarzenia
Maciuś miał pełne gacie strachu, więc zaangażowano panią dyrektor innego goku hahahaha niezła żenada
Niech mi ktoś wyjasni o co chodzi z tym, że dożynek nie będzie obstawiać, czyli zabezpieczać i kierować organizacją ruchu samochodów Straż Pożarna z Błachowni????? Czegoś takiego w historii dożynek w żadnej gminie w powiecie częstochowskim jeszcze nie było!!! Nawet jeśli miały miejsce jakieś nieporozumia z władzą, to nie można teraz robić sobie wojenki. Podobno mają być strażacy z gmin należących do powiatu, a naszej straży nie będzie. Apeluję o mądrość i rozwagę do Komendanta Straży, żebyśmy się nie ośmieszali. Proszę o ratowanie honoru Gminy i wzniesie się ponad …..
gówno nie impreza Burmistrz się popisał nie podam mu ręki koniec Ostrów zapomniany pozdrawiam taki był miły przed wyborami . mniej niż zero
Jak można na taką imprezę wciskać zespoły coverowe lub mocno gitarowe? Przecież tu powinien grać folk, country, nawet biesiadne, a nie takie bzdety załatwiane po znajomości. Niech czołowi ograniczą % to może zaczną trzeźwiej myśleć na istotne tematy
Ilość decybeli jest przekroczona ponad normę i to po godzinie 22. Czy to celowy zabieg, aby pokazać, że coś dzieje się w tej dziurze ?