Podczas piątkowej sesji Rady Gminy Mykanów, Wójt Dariusz Pomada poinformował, że Sylwia Szymańska (była burmistrz Blachowni) ma przeprowadzić się do Rybnej i zostać mieszkanką gminy Mykanów. Ma to związek z ogłoszonym 2 lipca 2024 roku naborem na inspektora ds. funduszy pozabudżetowych w Urzędzie Gminy Mykanów.
Pomada stwierdził, że każdy może wygrać nabór, a sama Szymańska to "wybitny fachowiec". Pomada dodał, że nie ma za bardzo chętnych do pracy w urzędzie za "tak marne pieniądze". Na pytanie dotyczące tego, że skoro "są marne pieniądze", to dlaczego do pracy ściąga "wybitnego fachowca", nie umiał za bardzo odpowiedzieć. Szymańska najpierw ma zostać w Mykanowie inspektorem, a następnie dostanie "awans wewnętrzny" na kierownicze stanowisko - to jeszcze nieoficjalna informacja. Wszystko po to, by za trzy lata myśleć o kandydowaniu na wójta gminy Mykanów w przedterminowych wyborach, bowiem Pomada może zostać...senatorem RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
PAWEŁ GĄSIORSKI


Sylwka nie uciekaj!! Nie rób tego!! buhahahahha
Renaaaaata spokojnie to tylko science fiction Gąsiora
Ma zostać mieszkanką gminy Mykanów? Czyli kupi sobie tam dom czy będzie kątem mieszkać u wójta?
stasiek czy ktoś ci już powiedział że jesteś cham? nie? to ci mówię.
Lewy ! Ja ciebie człowieku nie obraziłem , czemu mnie obrażasz? Koło d…y mnie to lata że mogę być cham. Przynajmniej nie jestem przydupasem Sylwki
Ja na miejscu Szymańskiej założyłbym sprawę Gąsiorskiemu za Sylwiofibię i stalking ! To jest przestępstwo tak nękać człowieka doigrasz się Gąsior
To nie jest stalking
mstowiacy skok na kasę (waszą) ona przegrała wybory w Blachowni i u was chce zarabiać na życie czy coś umie ,czy na czymś się zna samo oceńcie teraz bo będzie zapożno .Rozliczcie wójta za to .
Szymańska ma tam dom rodzinny od 30 lat stamtad pochodzi, nie musi kupować, ani mieszkać u wójta, bo będzie mieszkać u siebie.
oooo to z Panią Anettą będą o kijach spacerować .
szybka ewakuacja po wyborach . oby jej rządy zostały rozliczone
Szkoda kobiety , psa szkoda a jej tym bardziej . Za tyle dobrego co zrobiła dla lokalnej społeczności, taki los spotkał bidulkę .
Super sarkazm, trzeba dodać, że to wspaniała patriotka i mierna, ale wierna :)))
a wam żal cztery litery ściska
Żegnamy bez żalu i współczujemy nowemu miejscu zamieszkania.
Amen
Tak się robi kariery. A większość tu komentujących tego i tak nie zrozumie po co się idzie do polityki :)
i słusznie skoro ludzie za to co zrobiła dla Blachowni w wyborach dali jej kopniaka jeszcze w mawiając na jej temat kłamstwa to też bym tu nie chciała mieszkać się Pan Osiński naprawi Blachownię.
Ależ chętnie pochylę się nad “osiągnięciami” szanownej pani: 1)Umieszczenie w Blachowni Dunajca i święta fasoli 2)Rozpadający się labirynt naprzeciwko plebani 3)Wiecznie niedziałające fontanny 4)Przepiękne wizualizacje nad stawem istniejące. Tyle, że w tychże wizualizacjach ;) 5)Wyprzedawanie ziemi za bezcen 6)Narobienie takich kredytów, żeby łatać nieudolność finansową 7)Gdyby nie przegrana w wyborach wycinka lasu między DPSem, a przychodnią 8)Nie zrobienie żłobka ani basenu, mimo że była o tym mowa. Aż mi się łezka zakręciła w oczętach gdy pisałem te dokonania ;). A teraz czekam na prawdziwe i realne dokonania Dunajca w Blachowni. CZEKAM!!
I to wszystko twoja chora wyobrażnia. Aż dwa razy wymiotowałem dopóki do końca twoje wypociny przeczytałem. Niewiarygodnie że tacy ludzie jak ty, wśród nas mieszkają.
A mnie cieszy, że ci jest gorzko dzięki mnie. Od krów już wróciłeś wieśniaku, że się wyprodukowałeś?? Szkoda, nie brakowało nam ciebie :)
A wiesz co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze, pastewniaku?? To, że to co wymieniłem jest banalnie łatwe do zweryfikowania, wystarczy się przejść po Blachowni. A jeśli nie jest namacalne, to dokumenty pokazał nam autor strony. A ty?? Jedynie muczysz ( ;) ), ale ŻADNYCH konkretów, o które wzywałem. Daj mi dowód na to, że dunajec był produktywny. Bo jak narazie to konkrety versus zero konkretów :]
A Paweł? Będą żyli długo i szczęśliwie?
Zalosny artykuł i zalosne społeczeństwo zmanipulowane przez hejtera gdyby nie Szymańska to dalej bylibyście jak miasto widmo z PRL zarośnięty staw, ruiny w centrum , syf, chwasty , dziurawe drogi i krzywe chodniki, w centrum dwa krzywe stoły betonowe i chore skarlłowaciale drzewa szkoda nawet pisać bo skoro sami mieszkańcy nie zauważają zmian i pracy nie mówiąc o zaangażowaniu to faktycznie gość z tłustymi włosami w okularkach nie umiejący powiedzieć więcej niż dwa słowa, wygladajavy jak Aleksander z pszczółki Mai którego można wodzić za nos jest najlepszym liderem dla Blachowni Jaka gmina taki burmistrz brawo blachownio, panią Szymańska zapraszamy do Częstochowy takiego prezydenta nam potrzeba !
Rzeczywiście jesteś turystą, bo wszystko co wymieniłeś to było za ś.p. Nowaka i za Ujmowej :) twoja skarbonka wyjechała. Weź z niej przykład ziomuś :)
Panie Pawle, już dawno po wyborach, nastąpiła zmiana. Pobudka. Chyba, że już inaczej Pan nie potrafi. Jeszcze ktoś pomyśli, że bez Pani Sylwii żyć Pan nie może
Wieszczę upadek tego portalu. Żadnych sensacji, koniec knucia bo co nas będzie obchodzić czy Dunajec w innej gminie płynie.
Kogo się Pan będzie teraz czepiał?
Tak wybitna że prowadząc działalność pobierała zapomogi-ja pierdole ale są zakłamanymi mędami.