Firma Eko-System BIS Sp. z o.o. Sp. K. z Konopisk od 1 stycznia 2023 roku będzie ponownie odbierać śmieci od mieszkańców gminy Blachownia. Za tegoroczny odbiór śmieci zapłacimy 3 591 500 zł.
Gmina Blachownia na ten cel chciała przeznaczyć 4 500 000 zł. Oznacza to, że gmina nie powinna podnieść opłaty za odbiór odpadów komunalnych.
PAWEŁ GĄSIORSKI


Dodaj komentarz