Gmina Blachownia – Informacje | Wiadomości | Wydarzenia
GminaBlachownia.pl
  • Wiadomości
    • Lokalne
    • Regionalne
  • Kultura i rozrywka
    • Biblioteka
    • Miejski Dom Kultury
    • Muzyka
    • rozrywka
  • Sport i rekreacja
    • Piłka nożna
    • Tenis Stołowy
    • Siatkówka
    • Biegi
    • Rekreacja
    • Badminton
    • Taniec
    • Żeglarstwo
  • Sołectwa
    • Cisie
    • Konradów
    • Łojki
    • Nowa Gorzelnia
    • Stara Gorzelnia
    • Wyrazów
  • Wydarzenia
  • Galerie
  • Oceń radnych
Gmina Blachownia
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Lokalne
    • Regionalne
  • Kultura i rozrywka
    • Biblioteka
    • Miejski Dom Kultury
    • Muzyka
    • Rozrywka
  • Sołectwa
    • Cisie
    • Konradów
    • Łojki
    • Nowa Gorzelnia
    • Stara Gorzelnia
    • Wyrazów
  • Sport i rekreacja
    • Piłka nożna
    • Tenis Stołowy
    • Siatkówka
    • Biegi
    • Rekreacja
    • Badminton
    • Sporty walki
    • Taniec
    • Żeglarstwo
  • Wydarzenia
  • Ogłoszenia UM
  • Galerie
  • Oceń radnych
  • Polityka prywatności
  • Gmina Blachownia
  • Wiadomości
  • Lokalne
Już wkrótce lodowisko w Blachowni
Dodane przez r - 24 listopada 2016 r.
Liczba komentarzy: 17 - dodaj komentarz »
Już wkrótce lodowisko w Blachowni

Jak się nieoficjalnie dowiedziałem, już za niespełna dwa tygodnie ma wystartować lodowisko w Blachowni. Tym razem będzie to lodowisko, które gmina kupi "na raty".

Premiera miała być zaplanowana na Mikołajki, ale w mojej ocenie pogoda nie jest zbyt sprzyjająca do uruchamiania takiej inwestycji. Szymańska też wyciągnęła wnioski z zeszłorocznej imprezy, która była opóźniona o kilkanaście dni.

Lodowisko ma ruszyć 6 grudnia, ale termin ten może ulec zmianie.

Czekamy z niecierpliwością.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:
Lokalne
Wiadomości
Poprzedni artykuł Śmiertelny wypadek w Blachowni Śmiertelny wypadek w Blachowni
Następny artykuł Chcą zlikwidować ZMK w Blachowni! Chcą zlikwidować ZMK w Blachowni!

17 odpowiedzi do “Już wkrótce lodowisko w Blachowni”

  1. Janusz Trzepizur pisze:
    24 listopada 2016 o 15:52

    Skoro lodowisko będzie obsługiwać nasza gmina, to czy w tym roku znowu wydamy kilkadziesiąt tysięcy złotych za samo zmrożenie tafli? Znowu to będzie tak nieudolnie wykonane przy temperaturze +10?

    Odpowiedz
  2. Wyborca pisze:
    24 listopada 2016 o 17:34

    znowu na to wydamy ćwierć banki i wszyscy będą zadowoleni …

    Odpowiedz
  3. Jestem stąd pisze:
    24 listopada 2016 o 18:02

    A kto bogatemu zabroni rozdawać pieniądze na prawo i lewo?

    Odpowiedz
  4. Ela pisze:
    24 listopada 2016 o 18:52

    Dla dzieci to wspaniała zabawa, tak mało mają rozrywki i gimnastyki, odejdą od komputera. Lodowisko każdej zimy to wspaniała sprawa. Brawa do Pani Sylwii.

    Odpowiedz
  5. Jestem stąd pisze:
    24 listopada 2016 o 19:15

    Za 300 tysięcy (bo mniej nie będzie moim zdaniem) można całą zimę dzieciom zapewnić dowóz na zarezerwowane lodowisko. To kwestia uzgodnień.
    W dodatku dłużej będą bez komputera, bo jeszcze dojazd. Można przy okazji pośpiewać. ;)
    Za pół miliona można było mieć lodowisko na kilka lat i na kilka miesięcy w roku.
    To jest oczywista rozrzutność dla gminy z realnym budżetem w okolicach 25 milionów.
    Na takie brewerie – lodowisko zdatne do użytku przez 30 – 40 dni w sezonie – może stać gminy z co najmniej dziesięciokrotnie większym budżetem.

    Odpowiedz
  6. r pisze:
    24 listopada 2016 o 21:32

    Koszty lodowiska wg wczorajszej komisji budżetu:
    ten rok: 120 000 zł,
    przyszły: 70 000 zł (zakup),
    obsługa (prąd, woda, itp.): 50 000 zł.

    Kwoty bez wynagrodzenia.

    pzdr
    PG

    Odpowiedz
  7. Mikołaj pisze:
    24 listopada 2016 o 23:02

    Barwo Szymańskiej . Super lodowisko w Blachowni. Zimowe Centrum Blachownia?

    Odpowiedz
  8. Kolo pisze:
    25 listopada 2016 o 11:16

    Czy lodowisko nie powinno być już kupione w zeszłym roku ?
    Kolejny pokaz niegospodarności …
    W zeszłym roku zmarowano ćwierć miliona gminnych poeniędzy na wypożyczenie lodowiska na kilka tygodni …
    Teraz następne olbrzymie pieniądze …..
    Szkoda słów ….

    Odpowiedz
  9. Wiesiek pisze:
    25 listopada 2016 o 11:21

    Może za błędne decyzje jak wyżej, Dunajec czy inne władze gminne i szef komisji budżetu powinni płacić z własnej kieszeni ?

    Odpowiedz
  10. Plac Konstytucji się kłania pisze:
    25 listopada 2016 o 13:22

    Spokojnie Wiesiek, przed upływem kadencji jak będzie trzeba to i fundusze na Dunajec w Blachowni się znajdą :-)

    Odpowiedz
  11. Badora Tomasz pisze:
    25 listopada 2016 o 17:08

    Łyżwiarzu czyżbyś jeździć miał po garbach i łzach pracowników ZMK? :)

    Odpowiedz
  12. Krzysztof pisze:
    25 listopada 2016 o 19:47

    Barwo Szymańskiej. ;)

    Odpowiedz
  13. Gośc pisze:
    27 listopada 2016 o 20:19

    Jak można powielać taki niewypał mam nadzieję że pogoda dopisze a i wygląd zewnętrzny będzie kojarzył się z obiektem sportowym a nie zagrodą u lichego gospodarza.

    Odpowiedz
  14. Dorota pisze:
    28 listopada 2016 o 16:34

    Uważam że lodowisko to świetny pomysł. Dzieci wyjdą z rodzicami z domu. A dowóz dla dzieci to nie jest złoty środek dla wszystkich. A dzieci między 3 a 6 też się wybawią a na dojaz nie mogły by w większości liczyć.

    Odpowiedz
    • Krzysztof pisze:
      28 listopada 2016 o 20:07

      Teraz na lodowisko nie było jest będzie od wtorki 6.grudnia otwarty lodowisko w Blachowni
      Temperatura Blachownia : +1 ?

      Odpowiedz
  15. Krzysztof pisze:
    6 grudnia 2016 o 19:37

    Nie ma……………!

    Odpowiedz
  16. jon pisze:
    7 stycznia 2017 o 13:18

    Przecież macie okazałem stawy w centrum i okazałe temperatury ujemne . Miast wydawać , jeszcze moglibyście zarobić- może na zaiejscowych .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).
Najnowsze artykuły
  • Janina W. oskarżona o spowodowanie śmiertelnego wypadku w Blachowni
    Lokalne | 26 czerwca 2026 r.
  • Odsłonięto mural w Łojkach
    Łojki | 25 czerwca 2026 r.
  • Rusza remont skrzyżowania DK46 z ulicą Pocztową w Ostrowach
    Lokalne | 24 czerwca 2026 r.
  • Rusza remont ulicy Sienkiewicza w Blachowni
    Lokalne | 23 czerwca 2026 r.
  • Marsz nadziei przeszedł ulicami Blachowni
    Lokalne | 22 czerwca 2026 r.
Gmina Blachownia – Informacje | Wiadomości | Wydarzenia
GminaBlachownia.pl to serwis informacyjny, w którym znajdą Państwo najświeższe informacje związane z gminą Blachownia.

Serwis ten jest prywatną inicjatywą i nie jest związany z Urzędem Gminy Blachownia.
  • Strona główna
  • Redakcja
  • Reklama
  • Wiadomości
  • Kultura i rozrywka
  • Ogłoszenia UM
  • Polityka prywatności
RSS
Wszelkie prawa zastrzeżone © GminaBlachownia.pl
TOP